Novinky

Hledáme své štěstí a první rande na seznamce

Velkou výhodu v seznamování přináší online seznamky. Proč? Můžete si bezpečně a z pohodlí domova procházet uživatele podle svých preferencí, oslovit ty nejzajímavější no a pokud jsou sympatie, tak si předat další kontakt, a nakonec spolu jít na rande. A i když byly seznamky často podceňované a neuznávané, tak mnohé se změnilo, stejně jako internetová gramotnost uživatelů. Když to vše spojíte dohromady a jste standardně opatrní, pak je online seznamka jako ideální příležitost pro seznámení klidně na celý život.

Kterou seznamkou začít?

Tato otázka vypadá složitě, ale odpověď je velice jednoduchá. Začněte takovou seznamkou, která vás napadne jako první, případně takovou, která vám bude nejvíc sympatická. Nezáleží až tak na velikosti, protože i na té nejmenší seznamce, kde jsou stovky uživatelů, můžete objevit člověka, který bude tím osudovým. Doporučit můžeme například seznamku randino.cz, ale zároveň nutno dodat, že ideální je kombinace několika seznamek. Prostě rozhoďte sítě a čím víc lidí oslovíte svým seznamovacím profilem, tím je vyšší šance na úlovek.

Pouze si dejte pozor na seznamky, které se buď jako seznamky pouze tváří, a nakonec vás přesměrují na jinou seznamku, kde budou i nějaké poplatky za členství nebo na seznamky, na které se můžete dostat přímo a opět tam bude nějaké to členství. Jak takovou seznamku poznat? Nejlepší je zkontrolovat kontaktní údaje a obchodní podmínky seznamky. Pokud je tam nějaká zahraniční firma, obvykle je zde mnohem vyšší riziko toho, že jakýkoliv problém bude hůř řešitelný, než když bude provozovatel z České republiky.

Kdy jít na první rande

Samozřejmě nejde přesně říct kdy a vhodný okamžik musíte poznat vy sami, ale určitě se vyhněte extrémům. Nechoďte na první rande hned s někým, koho ani neznáte a také se nenechte tahat za noc někým, kdo s vámi na rande stejně nepůjde a na seznamce si obvykle jen krátí čas a slibuje hory doly. Takže doporučujeme po prvním kontaktu nějakou online komunikaci, pak přejít třeba na e-mail, zavolat si párkrát a pokud je vše v pořádku, tak určitě nakousnout první rande, a tedy osobní setkání. Vždy si dávejte pozor, buďte opatrní, o svém prvním rande někomu řekněte a nezapomeňte nechat předsudky doma – prostě běžte na rande a pořádně si to užijte!