Novinky

Internet věcí se stále rozvíjí a vy se na něm můžete podílet

V minulosti bylo nepředstavitelné, aby spolu komunikovaly jednotlivé přístroje, protože byly příliš primitivní. V současné době je však po celém světe rozšířený internet, jednotlivé domácnosti mají vlastní síť a mnoho přístrojů již obsahuje chytré technologie. Internet věcí představuje všechny chytré přístroje, které spolu mohu komunikovat v jedné síti. Komunikují spolu tak, aby lidem co nejvíce usnadnili práci a život.

Jak může internet věcí pracovat?

Internet věcí pomáhá ve firmách a domácnostech. Umožní vám například ovládat celou domácnost za pomoci chytrého telefonu. Jen si představte, že z jednoho místa máte pod kontrolou celý dům. Můžete s pomocí telefonu ovládat stínění, teplotu, vrata garáže a cokoliv dalšího. Přístroje mohou spolupracovat. Například termostat může udržovat ideální teplotu tak, že bude komunikovat s kotlem a klimatizací. Alarm může být napojený na čidla oken i dveří a v případě problému přivolat policii. Vrata mohou za pomoci kamery detekovat váš vůz a otevřít se vám. Výdejový automat může průběžně kontrolovat stav zásob a když dojdou, tak objednat nové. Možnost jsou široké a vždy se dají přizpůsobit na míru každého uživatele.

Rozvíjejte internet věcí

Pokud se zajímáte o moderní technologie a chtěli byste se podílet na rozvoji technologie internetu věcí, můžete pracovat pro JABLOTRON CLOUD Services s.r.o. Říká vám něco GraphQL, Docker, TypeScript nebo Mikroservisní architektura? Pokud ano, můžete být těmi pravými, kteří budou určovat současné trendy v této technologii. Zjistěte více informací na webu společnosti https://www.jablotron.cloud/.