Bydlení

Hodinový manžel jako ideální pomocník

Pojem hodinový manžel může být možná trošku zvláštní. Bůhví, co si pod tím představit! Není to však nic špatného nebo dokonce nemravného! Jde o velmi dobrou službu, kterou si mohou objednat všichni. Nejen ženy, ale také i muži. Stále máte pocit, že půjde o něco, o čem se nesluší hovořit před dvaadvacátou hodinou? Vyvedeme vás z omylu!

Vrtat, bouchat, pověsit

Ano, je to přesně tak. Tato služba je vhodná pro všechny, kteří potřebují v domácnosti něco udělat. Okolo vás je spousta práce, potřebujete přivrtat poličku, nově vytapetovat nebo položit dlažbu, ale sami si na to netroufáte? Popřípadě to umíte, ale spousta práce okolo vás vám neumožňuje vše stihnout v termínu. Šikovná pomoc by se vám jistě hodila. A takovou pomocí bude právě náhradní manžel, kterého si pořídíte jen na určitý čas a to díky portálu nejlepsihodinovymanzel.cz.

I když se služba jmenuje hodinový manžel, neznamená to, že u vás daný člověk musí nutně strávit pouze hodinu. Podle rozsahu práce si domluvíte, co vše budete potřebovat. Přijde k vám šikovný a zručný řemeslník, který pomůže se spoustou věcí. Pracují v rámci celé České republiky, takže si tyto služby můžete objednat v Ostravě nebo i v Praze. Jaké jsou výhody, která vám manžel na hodinu může poskytnout?

  • Umí spoustu věcí – nespecializuje se na jeden druh prací, takže když budete potřebovat pověsit lustr, navrtat poličku nebo opravit dlažbu, vše zvládne jeden člověk. V rámci jedné služby se tak můžete dočkat elektrikářských, zednických, drobných instalatérských, ale také malířských prací.
  • Pomůže i s drobnostmi – je podle vás hloupé si volat hodinového manžela, aby vám navrtal poličku nebo pověsil obraz? Nemusí, hodinový manžel pomůže s tím, co právě potřebujete
  • Je finančně dostupný – každá firma se specializuje na něco jiného, jedna nabízí výmalbu bytu, druhá instalatérské práce a podobně. Tím pádem budete, musíte pozvat několik drahých řemeslníků. Hodinový manžel je jeden a zastane všechny práce. Díky tomu jistě ušetříte!