Zábava

Zažijte noční Prahu jinak. Užijte si originální masáže v centru Prahy

Noční život v Praze nabízí nepřeberné množství zábavy. Těšit se můžete na klasické bary a restaurace, ale i na originální kavárny, muzea a jiné podniky. Pokud však hledáte skutečně originální zážitek, který vám dopřeje pořádnou dávku zábavy a uvolnění, vyzkoušejte tantra massage Prague.

Jedinečný zážitek, rozkoš a uvolnění v jednom balíčku

Prague nightlife nabízí různé druhy masáží, které jsou určeny jak pro muže tak ženy a dokonce i páry. Vyzkoušejte netradiční služby v oblasti erotických masáží. Připraveny jsou pro vás zkušené a velmi krásné masérky, které se o vás budou starat po celou dobu masáže. Příjemné, diskrétní a moderní zázemí salonu si vás získá svoji atmosférou. Na jaké služby se můžete těšit, když se rozhodnete pro erotickou masáž?

Erotická masáž

Nejvíce oblíbeným druhem masáže je erotická masáž. Ideální jak pro muže tak ženy. Novinkou jsou pak erotické masáže určené pro páry. Tento druh masáže je velmi intenzivní a pomáhá k uvolnění stresu a napětí. Během masáže se uvolní nahromaděný stres a zažijete novou úroveň rozkoše. Připravte se na pořádný odpočinek a relax během i po masáži.

Netradiční Nuru masáž

Netradiční masáž Nuru si získává svoji oblibu v posledních několika letech. Je velmi podobná klasické erotické masáži, ale používá se jiná technika. Základem je speciální Nuru gel z Japonska, který má unikátní konzistenci a nikdy nelepí. Je velmi kluzký a pomáhá tělu uvolnit se. Masérka pak nepoužívá k masáži konečky svých prstů, ale klouže svým tělem po vašem. Díky tomu se propojí s vaším tělem a dochází k uvolnění všech smyslů a požitků.

Masáže penisu podle tantry

Pro odvážně je připravena masáž lingamu. Jedná se o masáž penisu podle tantry. Během ní dochází k odblokování energií a zažijete tak nepoznanou rozkoš. V tantře mají pohlavní orgány posvátný význam a jejich masírováním dochází k harmonizaci těla a duše. Pokud potřebujete poradit, do jakého podniku vyrazit, nejlepším rozcestníkem pro vás bude portál Pragueforadults.com.