Bydlení

Hotely, kde se jen tak neubytujete

Strašidelná místa mnoho lidí odpuzují, ale zároveň podivně přitahují. Existují dokonce tací, kteří je cíleně vyhledávají a snaží se překonat sami sebe. Pokud mezi ně také patříte, pak vás budou zcela jistě zajímat hotely, na které se dnes podíváme. Jedná se o místa, kde můžete přespat a které mají velice pohnutou minulost. Odehráli se zde vraždy, tragické příběhy a další velké podivnosti, ze kterých člověku tuhne krev v žilách. Dodnes jsou zde stopy po těchto událostech a to v podobě nejrůznějších zvuků, zjevení, sténání, přesouvání věcí, atd. Pojďte se s námi podívat na ty nejděsivější hotely. 

Jednu noc či déle?

Nejslavnější a nejstrašidelnější hotel světa je Stanley Hotel v Colorádu, který byl dokonce inspirací pro Stephena Kinga a jeho kultovní hororový příběh. Hotel by měl být údajně sídlem ducha Flory Stanleyové, která zde v nočních hodinách hraje na klavír  a velmi ráda se prochází po chodbách hotelu.

Hospůdka ve Walesu

900 let stará hospůdka ve Walesu se zdá jako velmi romantické místo, kde strávit noci, ovšem opak je pravdou. Tento nenápadný domek s bohatou historií byl totiž i dějištěm události, při které v něm bylo oběšeno 180 mužů. Na trámech jsou stále patrné stopy po provazech a hosté tvrdí, že se jich často zmocňuje pocit utahující se smyčky kolem krku. Myslíte si že je to skutečnost?

Na noc v nacistickém lochu

Dát si dvacet v bývalém nacistickém vězení, kde bylo popraveno na tisíc lidí je pro silné povahy, ale kdo chce může si to vyzkoušet. Tento podivný zážitek umožňují v Karostě v Litvě, kde je host opečováván stejně jako vězeň v dobách dávno minulých. Paranormální jevy tu jsou naprosto obvyklým jevem a patří mezi ně dupot, kroky, výkřiky a další strašidelnosti.