Kultura Zábava Zahraničí

Prapodivné profese

Pojďme se společně podívat na prapodivné profese, které lze najít v různých koutech světa.

Ústní čichač

Podivné zaměstnání, které však skutečně existuje. Tito lidé jsou placení za to, že očichávají dech jiných lidí, ale třeba také zvířat. A proč? No testují jak svěří jejich dech je po požití nejrůznějších osvěžovačů. Na víc se nás prosím neptejte.

Děda za milion

Pokud se vám stane, že vám zemře někdo blízký, na kterém vám skutečně velmi záleží, pak si jej můžete nechat přeměnit na diamant. Uhlík jako uhlík, jen ten diamantových je v trochu jiné hustotě. Existují však lidé, kteří jsou schopni z popelu vašeho dědy, udělat diamant.

Profi omlouvač

Toto podivné zaměstnání pochází z Japonska a vlastně se jedná o chlapíka, kterému zaplatíte, a on se za to pokusí vyžehlit nějaký průser, který jste udělali. Jedná se o velmi úspěšný byznis, který v Asii jen kvete.

Strašák

Pokud vám někdy někdo řekl, že vypadáte jak strašák do zelí, možná byste měli zvážit tuto profesionální dráhu. V Austrálii si takto někteří lidé vydělávají. Jejích úkolem je být v poli a strašit vrány.

Uchošťour

Pokud jste líní, a ocitnete se v Indii, můžete vyzkoušet nechat si vyčistit své uši od profesionálního čističe uší a to přímo na ulici. Dáte mu jen pár rupií, a vaše uši budou vypadat jako nikdy dřív!

Hlídač vozů

Ten kdo nemá alarm si může v Brazílii pronajmout hlídače aut. Tomu dáte peníze, a ten u vašeho auta hlídá do té doby, dokud se nevrátíte.

Profi plačka

Jedná se o skvělé využití ženské přirozenosti. Najmete si jí a ona pláče a to velmi profesionálně. Použití je možné kdekoliv od pohřbu, až po fotbalový západ naší reprezentace.