Novinky

Jak nejlépe zaparkovat u letiště v Katovicích?

Máte rádi Polsko? Je to krásná a velká země, kterou mnoho Čechů navštěvuje a mnoho z nich zde i bydlí. Mezi jedno z nejznámějších měst patří Katovice, či také polsky Katowice. Toto město leží v jižním Polsku a je největším městem Slezského vojvodství. Žije zde téměř 300 tisíc obyvatel a za svůj vznik vděčí zejména rozsáhlé industrializaci. Nachází se zde také letiště, které je velmi využívané. Pokud z tohoto města poletíte letadlem, pravděpodobně zde budete chtít zaparkovat svůj vůz.

Parkování může být velice snadné

Řešíte parkování na letišti Katowice? V dnešní době není parkování ve městech příliš snadné, ale na letišti zaparkovat můžete. Parkovat můžete přímo na letišti, ale počítejte s tím, že se vám parkování prodraží. Vyplatí se nevyužívat parkování na letišti, ale využít parkoviště, která se nachází nedaleko letiště. Nabízí mnoho parkovacích míst, která jsou za výhodné ceny. Nejedná se o žádná obyčejná a otevřená parkoviště, ale o oplocená a hlídaná parkoviště, na kterých je váš vůz v naprostém bezpečí.

Jak si zde místo zajistit? Využijte online parkovací systém Parklot. Přímo na webu parklot.cz se nachází přehledný formulář, kde si zvolíte požadované letiště, datum a čas příjezdu a odjezdu. Následně potvrdíte hledání a zobrazí se vám volná místa a to i s celkovou cenou za parkování. Vyberete si místo, zarezervujete si ho a následně už se jen můžete těšit a bezproblémové parkování. Přímo na parkovišti vás vyzvedne pohodlný autobus, který vás dopraví až přímo na letiště. Když se naučíte Parklot používat, vaše cestování bude mnohem jednodušší a především bude bez zbytečných starostí. Můžete ho využít nejen na parkování u letiště v Katovicích, ale také pro parkování na mnoha dalších mezinárodních letištích v Evropě. Zajisté si tento systém oblíbíte. Pokud v nejbližší době plánujete letět letadlem na dovolenou, za příbuznými nebo za prací, rozhodně Parklot využijte a zjistíte, jak jednoduše se používá.