Novinky

Party stany pro každou venkovní akci

Máte rádi fesťáky, garden party nebo open air akce? Pak se již brzy dočkáte! Sezóna venkovních společenských událostí se nezadržitelně blíží. Přestože jejich kouzlo spočívá v atmosféře venkovních scenerií a přirozených přírodních kulis, počasí člověk neporučí, a proto je vhodné mít k dispozici provizorní zastřešení, zejména pro účinkující nebo catering.

Kde ale takové přístřeší vzít, pokud nemáte po ruce amfiteátr? Řešením je pronájem party stanů od AZ Rent. Půjčovna stanů má v nabídce oblíbené nůžkové stany, jež jsou vyhledávané pro jednoduchou a nenáročnou manipulaci. Lidově řečeno, tento typ stanu je synonymem rčení „za málo peněz, hodně muziky“. Lze je postavit na každém podloží. Sestavit konstrukci zvládne každý průměrně zdatný člověk.

Ochrana proti větru i dešti

Základním produktem, který poskytne ochranu proti větru a dešti, je stan Easy-up o rozměrech 3 x 3 metry. Jeho vnitřní plocha je devět metrů čtverečních a je možno jej opláštit. Navíc je možné stany navzájem propojovat a tím získat plochu násobně větší.

Jako azyl pro samotné účastníky se hodí party stan trubkový. Dokáže pojmout desítky lidí a slouží tak jako provizorní společenská místnost, ale stejně tak skvěle poslouží jako „polní“ kuchyně, jídelna, sklad materiálu, nebo jako zastřešení venkovního pódia.

Kde stan objednat?

Vybrat a rezervovat stany lze na webu www.azrent.cz. Spojí se s vámi vyškolení profíci, kteří vám dokáží poradit a nabídnout tu nejlepší variaci pro vaši akci. K party stanům lze zároveň zapůjčit i doplňkové pivní sety, pivní pípy a chlazení. Pro náročnější pořadatele je k dispozici i pronájem grilu a v chladnu i třeba pronájem mobilních topidel.

Cena za zapůjčení party stanu začíná od 1000 korun za den. Při dlouhodobější zápůjčce lze vyjednat bonus v podobě slevy na 750 korun za den. Záloha za vypůjčení je vyčíslena na 10 000 Kč. Půjčovna AZ Rent byla založena v roce 2015 a nabízí kompletní servis v oblasti pronájmu party stanů. Nabízí komplexní balíčky služeb, v nichž zároveň se stanem můžete získat veškeré party zařízení, včetně selátka na grilu.