Novinky

Jak se efektivně zbavit vrásek

Víte, jak usměrnit své vrásky pomocí běžných postupů? Vsaďte na tyto obyčejné denní postupy, a už za pár týdnů se dostaví vítaný efekt – vrásky se budou přirozeně vyhlazovat a vy budete mladší o několik let. Když k tomu přidáte hydrolyzovaný kolagen obsažný v produktu Rays anti-age, výsledky uvidíte velmi brzy.

Bez opalováku ani ránu

Opalovací krém je naprostý základ v péči o pleť a pokožku. Víte o tom, že na stárnutí naší pleti má největší podíl právě slunce? Když milujete slunění, klidně si jej dopřávejte dál. Ale bez ochranného krému už byste ven neměli ani vykročit. Sáhněte po přípravcích, které obsahují alespoň ochranný faktor SPF 30. Novou vrstvu nanášejte vždy po dvou hodinách.

Denní výživa

Pomocí denní péče o pleť se dokážete zbavit mnohých vrásek. Základem je dokonale odlíčená pleť, na kterou nanesete výživný hydratační krém s obsahem kolagenu. Právě kolagen nebo dimethicon potřebujeme, aby byla naše pleť pružná a vláčná. Díky denní výživě pleti se již po několika týdnech dočkáte mladistvějšího vzhledu a ustupujících vrásek.

Čistit, čistit, čistit

Každý večer si pleť důkladně ošetřete a odličte. Právě fakt, že lidé chodí spát ještě se zbytky make-upu, přispívá masivně k tvorbě vrásek. Pokud si přejete pleť hladkou, denně ji odličujte a poté na odlíčenou a vysušenou pleť aplikujte výživný krém. Doslova balzám pro vaši pleť!

Retinol

Přípravky s retinolem dokáží redukovat vrásky. Tato látka je odvozena od vitamínu A, přitom jí nebudete potřebovat mnoho. Denní aplikací před spaním docílíte toho, že se vaše póry přirozeně uvolní, a že se budou vaše vrásky pomalu vytrácet. Retinol, kterého vám bude denně stačit jen malý hrášek, si poradí také s pigmentovými skvrnami.

Pro efektivní boj s vráskami je dobré si uvědomit, že není potřeba to přehánět s peelingem. Ten byste si měli na pleť aplikovat pouze jednou za dva týdny. Ideálně by se mělo jednat o peeling přírodního původu, bez chemických konzervantů. Odstraňovat odumřelé buňky je v pořádku, ale nic se nemá přehánět.