Novinky

Jak začít s přípravami svatby?

Pomalu se začíná blížit váš velký den a vy ještě nemáte rozjeté přípravy? Podívejte se na to, co byste si měli, samozřejmě kromě svatebního místa, pomalu začít zařizovat. Můžete začít odškrtávat na svém seznamu.

Promýšlejte si program

Pomalu je již na čase začít kompletovat program vaší svatby. Bude se jednat o rozdělení na klasické celky, kdy bude oddělena denní a večerní zábava pomocí svatebního ohňostroje? Nebo se vydáte na originální místo pro svatební focení a budete tvořit kompozice, a přitom mít dýmovnice? Bude místo pro svatební soutěže, fotokoutek, nebo třeba pro malou scénku, kterou si připraví vaši přátelé? Přemýšlejte, zda vám na svatbě bude hrát kapela, nebo se spolehnete na DJ.

Svatební oznámení

Najednou zjistíte, jak početná vaše široká rodina vlastně je. Svatební oznámení se většinou posílají také sousedům a kamarádům z dětství. Samozřejmě se nejedná o pozvání ke svatebnímu stolu, to je na samostatném lístečku. Svatební oznámení byste měli rozeslat s dostatečným předstihem, aby bylo možno je zaregistrovat. Jistě vám na místo svatby budou chtít přijet kamarádi nebo příbuzní, kteří nebudou přímo účastníky svatby.

Menu pro všechny svatebčany

Přejete si jednotné menu pro váš svatební den? Již nyní můžete začít sepisovat prvky, které si na své svatební hostině budete přát mít. Bude se jednat o klasické menu s polévkou s játrovými knedlíčky? Nebo se na přípravu vrhnete zcela neotřele a bude uspořádána třeba svatební grilovačka? Je jen na vás, jak svůj velký den uchopíte a jakým způsobem si budete přát pohostit své přátele a rodinu. Jedno je jasné – bude to den, který bude splňovat vaše představy.

Nenechejte si do svých plánů mluvit. Je to váš velký den. Nikdo nemá právo vám do něj zasahovat. Mělo by se jednat o splnění vašich přání. Už víte, jaká to budou?