Novinky

Jaké je nejoblíbenější termální koupaliště na Slovensku?

Když si člověk potřebuje odpočinout, vyráží na dovolenou. V nejlepším případě se rozhodne strávit nějakou chvíli v termálním koupališti. Výběr je rozmanitý, ale mezi nejoblíbenější patří na Slovensku termální koupaliště v obci Bešeňová.

V Bešeňové se nachází termální prameny, které mají blahodárné účinky na lidský organismus. To ostatně věděli už Keltové, kteří zdejší prameny využívali. Prameny v Bešeňové mají pozitivní vliv zejména na pohybové ústrojí, také na urologické a ženské problémy, mimo jiné mají i kosmetické účinky.

Moderní aquapark s různorodou nabídkou

Malebná obec Bešeňová, kde se Aquapark Bešeňová nachází, je oblíbenou turistickou destinací, a to během celého roku. Kromě zmiňovaného termálního koupaliště se zde nachází i louky a vysoké štíty, za vyzkoušení stojí i paragliding, bobové dráhy nebo horské koloběžky. Největším lákadlem je však Aquapark Bešeňová.

Vodní park je rozdělený na venkovní bazény, na vnitřní bazény a také na adrenalinovou zónu. Na své si přijdou jak děti, které využijí zdejších tobogánů, tak dospělí, kteří mohou relaxovat ve zdejším wellnes, odkud je z bazénů přenádherný výhled na rozprostírající se Tatry.

Ubytování najdete přímo u termálního koupaliště

Jelikož jsou termály v Aquaparku Gino Paradise Bešeňová tak vyhlášené, stravte zde více dnů. Ubytování najdete přímo v areálu koupaliště Bešeňová, jistě vám bude vyhovovat například Hotel Galeria Thermal Bešeňová.

S výběrem ideálního ubytování vám ale může pomoct taktéž DCK Rekrea Ostrava, s. r. o., která se kromě ubytování v oblasti Bešeňová specializuje také na ubytování na celém Slovensku a v České republice.