Novinky

Kapesní vaporizér poskytuje praktičnost a diskrétnost

Kapesní vaporizér je malým přístrojem, který slouží k tzv. vaporizaci. Je spolehlivý a především diskrétní. Jaké funkce může mít kvalitní vaporizér a z jakých produktů máte na výběr?

Do kapsy

Malé vaporizery se doslova vejdou do kapsy a nabízí vám možnost je všude nosit sebou. Vaporizér je určen na nejrůznější byliny, popřípadě konopí. Vaporizér bývá například používán v aromaterapii. Dochází k inhalování účinných látek z bylin. Používat se k vaporizaci mohou různé léčivé byliny, které obsahují těkavé látky, tedy éterické oleje či silice. Vaporizovat se tak může například heřmánek, eukalyptus, máte, meduňka, šalvěj, konopí apod.

Pestrá nabídka

Setkat se můžete s opravdu pestrou nabídkou vaporizérů, které se od sebe liší funkcemi, barvou, designem i cenou. Pokud si pořizujete vaporizér na základě ceny, je váš výběr více omezen. Vybírat si však vaporizér můžete na základě nejrůznějších designů a zvolit si i vhodnou barvu. Vaporizér může mít například ergonomický tvar. Odlišné jsou však často funkce vaporizéru a výbava, kterou k němu obdržíte.

Funkce a výbava

Některé vaporizéry totiž obdržíte i spolu se silikonovými náustky, čistícím kartáčkem, nabíjecím kabelem a kovovým sítkem. Na základě ceny se odvíjí i vlastnosti vaporizérů. Některé mají 3 nastavitelné teplotní stupně, jiné jich mají 5 a ty nejdražší jsou dokonce vybaveny displejem, který umožňuje vybrat libovolnou teplotu mezi 60 až 230 stupni Celsia. Vaporizér může být také doplněn o nádržku na esenciální oleje. Rozhodující může být také to, jak dlouho vydrží být vaporizér nabitý, abyste ho nemuseli stále nabíjet. Pročtěte si dostatek informací o vaporizéru před jeho nákupem, ať si vyberete přesně ten pravý pro vás.