Finance

Portál, který nabízí přehled happy hours na jednom místě

Znáte tzv. happy hours? Jedná se o šťastné hodinky, které zavedlo mnoho podniků, fitness center a restaurací. Tímto způsobem lákají zákazníky zvýhodněnými cenami a slevovými akcemi v době, kdy nejsou příliš vytíženi. Pro vás to však znamená finanční výhody. Objevte kouzlo happy hour.

Šťastné hodinky

Tzv. happy hours nabízí zákazníkům nejrůznějších podniků zvýhodněné ceny či slevové akce. Jednat se může o zvýhodněné slevy na pití, jídlo a různé služby. Kde se však o těchto akcích dozvědět? Na jednom místě je najdete na stránkách happyhours.cz, kde můžete podniky filtrovat na základě různých kategorií a města a řadit je od nejbližší aktuální polohy, což je velmi praktické ve chvílích, kdy hledáte slevové akce i v jiném městě, než ve kterém jste doma.

Přehledný pomocník

Snadno tak dostanete přehled o slevových akcích a šťastných hodinkách v restauracích, barech, sportovních či wellness centrech. Stačí pár kliknutí a přesně víte, kam se vydat. Tyto výhody vám přináší menší finanční zátěž a můžete tak s kamarádkou vyrazit do baru a utratit o dost méně, pokud využijete tzv. happy hours. Zpravidla se jedná o slevové akce velmi zajímavé, které náležitě oceníte.

Sport, jídlo i wellness

Skvělé je, že se různé slevové akce vztahují nejen na jídlo, ale také na nabídku v barech, sportovních centrech či na wellness služby. Získáte tak zvýhodněnou cenu na některé nápoje v baru, časté je například 2 plus jeden nápoj zdarma, zvýhodněné ceny za pokrmy v restauracích či vstupy do sportovních center. Na stránkách získáte vždy přehled o podniku, ve kterém sleva probíhá, kdy přesně a o jak velkou slevu se jedná. Díky této možnosti máte šanci ušetřit a zbytečně neutrácet vaše finance. Udělejte si přehled o slevových akcích ve vašem okolí a těšte se ze zvýhodněných cen.