Technologie

Hledáte kvalitní lisovnu plastů? Poradíme vám, kde ji hledat

Hledáte kvalitní nástrojárnu, která se zaměřuje na lisování plastů, tvarování plechů, výrobu forem apod.? I mnohé další služby vám nabízí nástrojárna Tespon.

Lisovna plastů

Tato profesionální nástrojárna zvládá lisování plastových dílů, a to z vlastních vyrobených forem či z forem dodaných zákazníkem. Používá také vstřikování dílů za použití dvoukomponentní technologie, dokáží tedy vyhotovit dvoubarevné díly či díly ze dvou různých materiálů. Zaměřují se také na sériové lisování dílů na přání zákazníka, tampónovým potiskem a nechybí ani možnost drobných montáží. Skvělé je, že u všech těchto specializací nabízí nejen vstřikování dílů, ale i konstrukční zpracování vstřikovacích forem, výrobu forem, konzultační činnost a technickou pomoc při realizaci projektu. Tedy komplexní služby, které jistě oceníte.

Další možnosti

Lisovna plastů tedy provádí lisování termoplastů a zajišťuje vstřikování plastů pro elektrotechnický, automobilový, potravinářský či hračkářství průmysl. Pokryje tedy mnoho rozmanitých odvětví.

Výroba forem

Nástrojárna se zaměřuje i na výrobu forem, která je určena pro automobilový i elektrotechnický průmysl. Kvalitní výroba forem probíhá za použití těch nejmodernějších technologií, vše navíc pod záštitou pracovníků s mnohaletými zkušenostmi. I když může být výroba forem poměrně náročná, je výsledek vždy spojen především s kvalitou a tedy i odolností. Výrobu forem právě od této značky tak využívá mnoho firem po celém světě.

Pestrá nabídka

Služby, které jsou vám nabízeny, se však týkají také zpracování plechu. Vyrábí totiž nástroje pro hydraulické, výstředníkové a ruční lisy v různém provedení. Nechybí ani možnost gravírování razidla do lisovacích nástrojů. Z pestré nabídky služeb si jistě vybere každá firma.