Zábava

Kde letos uskutečnit firemní vánoční večírek?

Kalendářní rok se přehoupl do své poslední čtvrtiny, a to je ideální čas začít se zabývat otázkou, jak a kde letos uspořádáte vánoční firemní večírek.

Čas na plánování vánočního večírku

Zdá se to k neuvěření, ale už je to tu zase. Personalistkám se honí hlavou, jakým způsobem letos proběhne vánoční večírek. Úkol je to vskutku zapeklitý, neboť být každý rok alespoň trochu originální je nelehký úkol. S Firmou na zážitky to však hravě zvládnete. Díky společnosti Allegria můžete zapomenout na zažité stereotypy v podobě posezení v hospodě nebo kouzelnické vystoupení. Letošní vánoční večírek budete naprosto o něčem jiném. Nechejte se inspirovat osvědčenými tipy na zážitky pro firmy od společnosti Allegria a užijte si také předvánoční čas v kolektivu kolegů. Jako mávnutím kouzelného proutku alespoň na chvíli zapomenete na všechny pracovní starosti a posunete na vedlejší kolej pracovní povinnosti. Možností na netradiční vánoční večírek je nespočet, proto se nebojte vybírat i s trochu fantazie.

Firemní večírek ve stylu plnění úkolů z pevnost Boyard

V portfoliu Firmy na zážitky www.zazitky-pro-firmy.cz objevíte až tři stovky vyzkoušených zážitků od dlouhodobých dodavatelů. Večírek s Firmou na zážitky Vás bude opravdu bavit. Ať už pořádáte firemní večírek pro čistě pánskou, dámskou nebo smíšenou společnost, nikdy se nudit nebudete. V dobrém slova smyslu zaměstnancům i nadřízeným vyrazíte doslova dech, jestliže si necháte od Firmy na zážitky připravit dobrodružství v české pevnost Boyard. V této unikátní hře si vyzkoušíte sportovního ducha, posunete hranici odvahy opět o kousek dál a vytvoříte tým, který bude při sobě stát při lehkých i složitých úkolech. Hry vyžadují spolupráci v týmu, takže si vyzkoušíte i jak při sobě umíte stát mimo kancelář. Při plnění některých úkolů se přesvědčíte o tom, jak je na tom Vaše fyzička. Někdy budete potřebovat sílu, jindy zase chytrost. Úkoly se odehrávají v promyšleném prostředí připomínající skutečnou pevnost Boyard.