Novinky

Kde pořídit příslušenství pro 3D tisk?

3D tiskárny už nejsou jen technologie, o které si přečteme na internetu. Jde o techniku, kterou má mnoho z nás v domácnosti nebo ve firmách. Některým lidem slouží pro zábavu, jiní ji používají pro svou práci nebo pro tisk předmětů, které jim ulehčují život. Lze si snadno vyrábět celou škálu předmětů. Je však zapotřebí mít nejen tiskárnu, ale i celou škálu příslušenství. Kde to všechno pořídit?

Specializovaný eshop má pro vás vše potřebné

Největší výběr příslušenství pro 3D tiskárny najdete ve specializovaném eshopu na eshop.sharplayers.cz. Pokud ještě žádnou 3D tiskárnu nemáte, můžete zde výhodně pořídit kvalitní FDM 3D tiskárny a SLA 3D tiskárny. FDM tiskárny tisknou prostřednictvím aditivní techniky, tedy přidáváním jednotlivých vrstev na sebe. K takovým tiskárnám jsou zapotřebí různé filamenty a ty v eshopu pořídíte také. SLA 3D tiskárny zase pracují jiným způsobem, používají paprsek UV světla, za pomoci kterého vytvrzují fotosenzitivní pryskyřici. Tyto tiskárny jsou mnohem přesnější, ale i dražší. V eshopu je pořídíte a to i včetně mnoha druhů pryskyřic.

Z příslušenství hledá mnoho lidí sklo pro 3D tiskárnu. Skleněné podložky se vám nabízí v mnoha rozměrech i provedeních. Důležité jsou rovněž adhezivní přípravky pro 3D tisk. S jejich pomocí se výrazně zvýší přilnavost povrchu u tiskáren s vyhřívanou podložkou. Jejich výběr je široký a obzvláště vhodným produktem je adhezivní sprej 3D lac, který se i velmi snadno aplikuje.

Pokud s 3D tiskem teprve začínáte, eshop pro vás bude nejen zdrojem všech potřebných produktů, ale také zdrojem potřebných informací, které potřebujete o tisku vědět. Žádný učený z nebe nespadl a je krásné objevovat všechny možnosti, jaké se vám s 3D tiskárnami nabízí. Pokud byste potřebovali s výběrem pomoci, je vám k dispozici chat, kde vám vždy poradí.