Bydlení

Koberce Shaggy dodají Vaší ložnici nový vzhled

Přestává Vám vyhovovat vstávat každý den bosou nohou na studenou podlahu a rádi byste do ložnice pořídili kvalitní koberec?

Krásné koberce do Vaší ložnice

Elegantní koberce příjemné na dotyk můžete zakoupit na internetové prodejně společnosti Vopi. Velmi oblíbené jsou v současné době zejména koberce s vysokým vlasem. Také ty najdete v portfoliu této firmy. Koberce s vysokým vlasem se hodí do každého interiéru, a tak rozhodně neuděláte chybu, když některý z koberců s touto vlastností necháte položit právě do Vaší ložnice. Koberce s vyšším vlasem dodají koberci vyšší nádech elegance a luxusu. Vaše ložnice tak díky nově koupenému koberci může získat zajímavější vzhled. Navíc se koberce vysoký vlas poměrně dobře udržují. Obvykle stačí použít vysavač a koberec vypadá jako nový. U koberců s vysokým vlasem Vás zaujme jejich moderní design i mnohobarevné provedení. Společnost Vopi doporučuje zejména kusové koberce Panama, Glamoor a Shaggy Supreme. Vysoký vlas u koberců Shaggdosahuje až pěti centimetrů. Vopi dodává klientům kusové koberce Shaggy přímo z vlastní ruční výroby. Třepením krajů koberce zabraňuje olemování speciální lemovkou.

Myslete také na Vaši bezpečnost při chůzi do schodů

Za velmi příznivou cenu můžete z internetového obchodu společnosti Vopi pořídit rovněž nášlapy na schody. Z katalogu zboží www.vopi.cz/naslapy-na-schody/ společnost Vopi doporučuje prohlédnout si zejména nášlapy na schody značky Ecostep a Topstep . Nášlapy na schody jsou skvělým pomocníkem nejen proti opotřebování schodů, ale také zabraňují jakémukoliv zranění při chůzi do schodů. Kobercové nášlapy na schody jsou lemovány obšitím a opatřeny pevnou hranou k dokonalejší ochraně schodu. Pevná hrana koberce pomáhá také držet tvar.