Technologie

Vyrobte si reklamní tašky podle vašeho přání. Jedná se o ideální způsob, jak propagovat své podnikání

Existuje nepřeberné množství propagace. Nejvhodnější reklamou je však taková, která prezentuje vaši firmu a zároveň je praktická. Jedno z takových řešení nabízí reklamní tašky, které mají dostatek prostoru pro vaše logo a zároveň jsou vhodné na nákup a využívání i v běžném životě.

Jaký je ideální způsob potisknutí tašek?

Kvalitní potisk tašek umožňuje sítotisková metoda tisku, která nabízí kvalitní potisk, dlouhotrvající barvy a trvanlivost tisku. K dispozici je vám také několik způsobů tisku, které umožňují tisknout různě složité motivy.

Způsob tisku:

  • přímé barvy – bez rastrování
  • separační rastrový tisk na tašky
  • plnobarevný potisk tašek v režimu CMYK

Přímé barvy – bez rastrování

Tašky – potisk přímé barvy na látku je nejčastěji používán pro potisk plných ploch bez rastrů. Tento druh potisku neumožňuje plynulé přechody mezi barvami.

Separační rastrový tisk na tašky

Způsob rastrového plnobarevného tisku. Během tisku je využívána barva látky, které umožňuje plynulé přechody ven z kresby směrem do tmavého textilu. Cena za tisk závisí podle počtu tiskových barev a je stejná, jako u tisku pomocí přímých barev. Navíc se počítá jen příplatek za separace.

Plnobarevný potisk tašek v režimu CMYK

Rastrový plnobarevný potisk tašek barvami v systému CMYK (4 tištěné cmykové barvy – cyan, magenta, yellow, black). Tisk je možný v celém barevném spektru. Ideální volba pro vyšší náklady a potisk světlého textilu. Na tmavém a barevném texitulu nesplňuje standardní požadavky.

Zvolte si tu správnou velikost motivu

Pro standardní velikost látkový tašek je velikost potisku omezena šířkou 27 cm a výškou 33 cm. V případě potřeby potisku tašek na spad je k dispozici výroba bavlněných tašek na zakázku. Bavlněné tašky s potiskem po celé ploše vyžadují delší termín zpracování.