Novinky

Kontejnerové domy: Jaké mají výhody?

Kontejnerové domy jsou přesně takové, jak název napovídá; domy vyrobené z ocelových přepravních kontejnerů, které znáte z přepravy zboží ve vlacích, kamionech a lodích. Z těchto obřích „lego kostek“ lidé staví domy všech tvarů a velikostí. Domy jsou určené nejen k samotnému bydlení, jak se můžete přesvědčit na webu pegascontainer.cz, ale také k provozu školek, penzionů nebo kanceláří. Skladové kontejnery jsou sice stále skvělou volbou při rozhodování o uložení majetku, ovšem jejich využití je mnohem všestrannější.

Podstatně levnější bydlení

Obytné kontejnery jsou obydlí vyrobené z recyklovaných ocelových přepravních kontejnerů, které mohly být použity jako nákladní nosič na lodi, vlaku nebo kamionu. Protože jsou malé, kontejnerové domy jsou považovány za ekologické. A ačkoli se jich také týkají určité náklady, jako je povolení a vlastnictví půdy, mohou být mnohem levnější než tradiční dům.

Všestranné využití

Kontejnerové domy lze stohovat až do výšky osmi kontejnerů. Jsou to modulární jednotky a lze je se správným konstrukčním inženýrstvím uspořádat téměř jakýmkoli způsobem.

Variabilnost kontejnerových domů je nekonečná. Kontejnery lze různě kombinovat na sebe, za sebe, záleží jen na fantazii a přání zákazníků.

Obrovská odolnost

Přepravní kontejnery byly vyrobeny tak, aby vydržely extrémní podmínky na moři a hrubé zacházení při přepravě, takže jsou bezpečné a odolné za každého počasí a prostředí. Jejich konstrukce odolá mrazu, krupobití, extrémnímu horku a větru o síle hurikánu.

Bydlení za několik týdnů

Pegas Container je firma zabývající se kontejnerovým bydlením již několik let. Jejich rychlou výstavbu, a to i v zimních měsících, využili již klienti z několika zemí světa.