Bydlení

Kovové ploty představují ideální řešení k rodinným domům

Zárukou klidu a bezpečí každého majitele rodinného domu je spolehlivé oplocení. Již při stavbě domu se každý rozhoduje, jaký typ plotu na svém pozemku zvolit. Na výběr je dnes několik řešení, ale vždy je třeba volit plot, který by odpovídal charakteru a stylu rodinného domu. Zárukou bezpečnosti, ale i elegance jsou kovové ploty vyráběné a montované bohumínskou společností PLOTY B&V s.r.o.

Výhody kovového plotu

Vedle pevnosti a dokonalé kvality je třeba vyzvednout malé nároky na údržbu. Důvodem je speciální povrchová ochrana, ale i ochrana dutin a obtížně přístupných záhybů. Dokonalé povrchové ochrany je docilováno žárovým zinkováním, které je zárukou dlouhé životnosti kovového plotu. K ještě lepšímu vzhledu se na povrch aplikují práškové barvy. Této technologii se říká duplexní nebo triplexní ochrana, která spočívá v nanášení epoxidové vrstvy a poté vrchní polyesterové práškové barvy. Práškové polyestery dodává společnosti PLOTY B&V švýcarská firma IGP Pulvertechnik AG. Tento materiál dosahuje fasádní kvality a zaručuje bezúdržbovost, elegantní vzhled a dlouhou životnost všech částí kovových plotů i jejich příslušenství.

Řady kovových plotů

Kovové ploty vyráběné společností PLOTY B&V jsou řazeny do několika řad, které jsou pojmenovány takto: Premium, Ekoline, Trend, Industrial a Brilliant. Právě poslední z nich jsou ideálními ploty k rodinnému domu. Jejich předností je nízká pořizovací cena, desetiletá záruka a také nerezový spojovací materiál. Kromě oplocení pozemků u rodinných domů, jsou tyto kovové ploty vhodné i k oplocení veřejných budov, parků, škol, nemocnic či jiných objektů. Majitel rodinného domu si u této řady může objednat rozměry podle svých potřeb. Zároveň s kovovým plotem si může pořídit i bránu a branku ve stejném provedení. Na výběr jsou brány křídlové, pojezdové nebo vynesené. Jejich společným znakem je jednoduché ovládání, úspora prostoru při jejich otevírání a splnění požadavků na bezpečnostní předpisy.