Novinky

Mac nebo klasický počítač?

Pokud přemýšlíte o pořízení nové počítačové techniky, co třeba MacBook? Možná si teď říkáte, že je zbytečně drahý, podívejte se, jaké výhody svým uživatelům nabízí.

Proč MacBook?

Svému uživateli nabízí jednodušší ovládání, díky čemuž se může lépe soustředit na podstatné věci. Většina MacBooků má velmi kvalitní displej, který nabízí nádherné barvy, kontrast i hloubku. Je tedy vhodnou volbou pro ty, kteří upřednostňují kvalitu displeje. V případě potřeby je i oprava snazší, neboť existuje celá řada servisů. Kromě toho jsou i ceny a kvalita velmi přijatelné a to díky faktu, že MacBook se dá velmi snadno rozebrat. Stále si drží svoji hodnotu, nejpoužívanější kancelářské aplikace jsou již předinstalovány, nepotřebujete platit za novou verzi operačního systému, neboť je vždy kompatibilní systém zdarma. Vzhledem k tomu, že se vyrábí pouze Apple, máte snazší výběr. Jste – li majitelem iPhonu, bude se s ním Mac rozumět. Velmi snadno synchronizujete soubory, multimédia i fotografie.

Nový nebo použitý?

Pokud chcete Mac vyzkoušet, není nic snazšího, než si, do začátku, pořídit použitý macbook. Obrátit se můžete na macbook e-shop MacPodpora. Naleznete zde ty nejkvalitnější použité Macy, které se na našem trhu dají pořídit. E-shop se na Macy specializuje a svým zákazníkům nabízí i celou řadu výhod:

  • V nabídce naleznete velký výběr MacBoků, které jsou v TOP stavu.
  • Veškeré nabízené zboží je vždy testováno certifikovanými techniky.
  • Záruka je smluvní a to až na dobu dva roky.
  • Máte možnost jej do 14 dnů vrátit.
  • Zboží lze zakoupit i na splátky nebo finanční leasing (v případě IČ).
  • Velkou výhodou je i možnost servisu, oživení v případech vytopených zařízení, opravy základních desek, výměny čipů, zkratovaných komponentů, odstranění oxidace. Pro výměnu se využívají pouze kvalitní díly a to od původních výrobců.