Finance

Už vás nebaví současné zaměstnání?

Rozhodli jste se změnit zaměstnání, protože nejste s tou stávající prací spokojení? Toužíte najít takovou práci, která pro vás bude potěšením a do které budete chodit s úsměvem na rtech? Chcete pracovat v dynamické firmě s potenciálem růst, kde však pracují přátelští kolegové, díky nimž bude práce ještě příjemnější? Nemáte přehnané požadavky, i takovou práci lze sehnat. Do nynějška jste možná jen neměli štěstí na zaměstnavatele. Pokud chcete chodit do práce, která bude splňovat vaše požadavky, a pokud chcete posbírat nové zkušenosti, co třeba poslat životopis do firmy U&SLUNO, která aktuálně shání posilu?

Dnes opravdu můžete pracovat pod zaměstnavatelem, který se o své zaměstnance stará. Můžete pracovat ve firmě s pružnou pracovní dobou, kde se mnohému naučíte. Už to dávno není jen sen, přesně takovou práci nabízí firma U&SLUNO (nabídku volných míst najdete na joinus.cz).

Co očekávat od firmy U&SLUNO?

Možná se ptáte, co od firmy U&SLUNO očekávat, co vás zde čeká. Kromě pružné pracovní doby a možnosti se učit novým věcem očekávejte také velmi přátelské prostředí s ještě přátelskými kolegy, kteří vám v případě potřeby nebudou váhat pomoct. Bonusem je možnost pracovat formou Home Office, tudíž nemusíte nutně pocházet z Ostravy, kde firma sídlí.

Výhodou oproti jiným podobným společnostem jsou rozhodně čokoládové středy nebo vynikající káva na pracovišti, která jen zlepší den za každých okolností. Nad čím tedy váhat? #joinus

Firma U&SLUNO

Před posláním životopisu je třeba vědět něco málo o možném potenciálním zaměstnavateli. Firma U&SLUNO poskytuje informační technologie a také poradenské a konzultační služby pro retail, logistiku, také pro distribuci. Jedná se dnes o velmi moderní a dynamickou společnost s potenciálem růst a rozvíjet se. Zaměstnanci firmy dnes a denně hledají různá inovativní řešení, která by měla přidanou hodnotu a byla by synonymem rychlého návratu investice.