Novinky

Mobil lze chránit i vylepšit. Jak a čím?

Mít chytrý mobilní telefon je dnes něco zcela běžného. Stává se z něho všestranný pomocník, který už dávno není využitelný jenom na volání a SMS zprávy. Objevit se však mohou i rizika spojená s náchylností na poškození. Jak svůj mobil ochránit? Základem by měl být vhodný obal na mobil, který by měl být naprostou samozřejmostí. Nabídka je široká, o čemž se lze přesvědčit například na eshopu Apolis.cz.

Nezapomínejte na tvrzené sklo

Další ochranný prvek se týká displeje. Ty už sice výrobci vyrábějí stále kvalitnější, ale riziko poškození stále hrozí. Proto by mělo být samozřejmostí tvrzené sklo na mobil. Jednoduše se nalepí před displej, čímž je zajištěna opět o mnoho větší ochrana. A proti jakým situacím? Patří sem:

  • Pád telefonu
  • Poškrábání telefonu v kapse
  • Kontakt s ostrým předmětem

Pouzdro přinese nejenom ochranu, ale i změnu designu

Postupně se přesouváme do segmentu, který souvisí s ochranou, ale zároveň nabídne i jistotu lehké změny vzhledu vašeho telefonu. Na mysli máme pouzdra na mobil. Těmi nejpopulárnějšími jsou varianty označené jako flip. Jsou otevírací, čímž dokonale chráníte svůj displej. A nejenom ten, jelikož chrání i celé tělo telefonu. Zároveň mohou být díky kapsám na drobnosti i praktická. K tomu všemu přidejme i bohatý výběr barevných odstínů a je jasné, proč je i tato cesta populární.

Kryt přináší zcela nový design

Trendem se stávají také výměnné kryty I když se výrobci snaží být v oblasti vzhledu originální, většinou přijdou jenom s několika barevnými variantami. A to je vše. Pokud hledáte cestu originality, jsou pro vás jako stvořené kryty na mobil. Díky nim lze právě svůj mobil převléknout do zcela nového kabátu. Pro toho, kdo miluje originalitu a výjimečnost je to skvělá volba, jak se odlišit od ostatních. A když se nový kryt ošoupe a poškrábe, vyměníte ho jednoduše za nový.