Novinky

Nechejte si poradit v oblasti BOZP a PO a uspějte u kontrol z OIP

Kontroly ze státní správy jsou pro mnohé podnikatele tou nejhorší noční můrou. Jen málokterý podnikatel usíná s klidným svědomím, jelikož ví, že vše má v pořádku a že podniká dle zákona. Někteří podnikatelé mají strach z toho, že budou odhaleny jejich podvody s daněmi, někdo se bojí toho, že přijdou na nevyřešené BOZP a PO. Mnozí podnikatelé dokonce ani nevědí, že je třeba mít vyřešené BOZP a PO a na svou nevědomost posléze doplácí. Pokud vás trápí právě nevyřešené BOZP nebo PO, je načase se obrátit na odborníky, kteří poradí se vším potřebným.

Každý podnikatel by si měl v oblasti BOZP a PO nechat poradit, pokud neví, o co kráčí. Nejedna firma působí v tomto odvětví, nejedna firma může pomoct a poradit tak, aby se v případě kontroly z OIP uspělo na výbornou.

Bezpečnost práce a požární ochrana – to jsou dvě oblasti, které je ze zákona povinné mít vyřešené. Pokud to tak není, v případě příchodu neohlášené kontroly ze státní správy hrozí podnikateli pokuta ve výši několika set tisíc korun. Když si však necháte poradit od společností, které se BOZP a PO zabývají, případně se necháte zastupovat, máte po starostech a vysoké pokuty se obávat nemusíte.

Pro jakou firmu se rozhodnete vy?

Jak již bylo zmíněno, v současné době na trhu působí hned několik firem, které se zaměřují na bezpečnost práce a požární ochranu a které jsou schopné zastoupit vás jakožto klienta v případě neohlášené či ohlášené kontroly ze státní správy. Otázkou je, pro jakou firmu se rozhodnout.

V rozhodování mohou pomoct reference a recenze na internetu, kterých je víc než dost. Jsou v nich obsaženy zkušenosti a názory, které mohou velice pomoct při rozhodování.

Jestliže byste se měli rozhodovat dle kladných referencí, svěřili byste se do rukou firmy Extéria, která je v současné době jednou z nejlépe hodnocených společností.

Proč firma Extéria?

Výhod se uvádí mnoho. Velkou výhodou je zejména nízká cena, která však nemá žádný dopad na kvalitu služeb. Stejně tak je velmi chválená i telefonická podpora, dále také obrovský počet poboček, jež jsou rozprostřeny nejen po celé České republicce, ale také i na Slovensku.