Novinky

Moderní pomocníci do každé domácnosti

Dnešní doba přeje moderním inovacím a v oblasti domácnosti tomu není jinak. Jedním takovým příkladem jsou i tyčové vysavače. Jejich velkou výhodou je, že nemusí být v zásuvce, a přesto pracují na jedničku. Je to investice, která se vám jistě vyplatí. Stávají se tak velmi populární a mnoho lidí jim už dalo před klasickými vysavači přednost. Pokud tedy chcete uklízet rychle a efektivně, pak vám jistě neuniknou vysavače Decker.

Prach, chlupy, špína a další nečistoty jsou u vás bez šance

S tímto vysavačem bude váš byt oplývat čistotou a vzdušným prostředím. Je určitě důležité dodržovat správné hygienické návyky a mezi ně rozhodně patří pravidelné vysávání. Hlavice vysavače si poradí nejen s otevřenými prostory, ale i se špatně dostupnými místy, kterých je v bytě či domě poměrně dost. Lehká konstrukce a luxusní ergonomie padne přesně do ruky, což má řadu pozitiv. S vysavačem se snadno manipuluje a vás při práci nebolí žádný pohyb. Nabíjení před dalším použitím? Určitě ne, tyčové vysavače s technologií baterie Li-Ion vydrží nabité velmi dlouho. Pro lepší sání je možno použít také předfiltr s vůní bavlny, což vám navodí příjemné pocity ze svěžího nádechu.

Dalším trendem ulehčujícím práci je čistič oken

Už máte dost kapající špinavé vody na podlahu při mytí oken? S touto technologií vám neukápne na zem ani kapička. Mikrovlákno aku stěrky Blackdecker zajistí dokonalé čištění a otočná hlavice snadný pohyb při práci. A čistá okna jsou opravdu vizitkou všech. Nikdo ani nemusí vkročit k vám domů a už tuší, jak to u vás bude vypadat. Z krásně čistého a umytého okna si navíc vychutnáte každý pohled, ať už je do vaší zahrádky, přírody nebo do města. V naší nabídce naleznete mimo jiné i kompletní příslušenství k těmto skvělým pomocníkům, ať už sháníte třeba náhradní podložku na parní mop nebo sadu nástavců na ruční parní čistič.