Finance

Nakupujte komerční techniku od profesionálů a získejte nabídky z celého světa

Obnova vozového parku je vysoce náročná finanční záležitost a nabídky na koupi kvalitní techniky se neválí na zemi. Najít správného partnera, který vám pomůže nalézt tu správnou techniku může být složité. Díky internetu však existují služby, jako je bazar nákladních automobilů, který zprostředkovává prodej nákladních vozidel a jejich nákup.

Vybírejte ze široké nabídky nákladní a jiné techniky

K dispozici je vám několik tisíc inzerátů s nákladních technikou. Vybírejte z 15 kategorií podle druhu vašeho podnikání. Potřebujete nákladní vůz, tahač, návěs, dodávku, autobus nebo zemědělskou či stavební techniku? Pak je prodej nákladní techniky tím pravým útočištěm pro vás.

Financujte obnovu vozového parku pomocí leasingu nákladních automobilů

Potřebujete obnovit vozový park pro vyšší zisky z vašeho podnikání, ale nemáte dostatek finanční prostředků? Kupujte nákladní automobily, stavební techniku či zemědělské stroje na leasing s minimální finanční zátěží. Váš vozový park se obnoví během chvilky a bez zbytečných starostí.

Stačí si jen vybrat potřebnou techniku a požádat o leasing. Žádost je možné podat na jakoukoliv techniku, ať už se jedná o tahače, nákladní auta, vyklápěcí auta, stavební techniku nebo zemědělskou techniku. Zkrátka komerční vozidla všeho druhu potřebná pro vaše podnikání, tu jsou pro vás.

Jak funguje leasing

Tento způsob financování funguje na jednoduchém principu. Najdete si potřebnou techniku, kterou zakoupí leasingová společnost, pojistí je a předá vám je do užívání. Vy musíte zaplatit zálohu, která je zhruba 20 až 40 % z celkové ceny. Následně ze svých příjmů z podnikání hradíte leasingové splátky. Současně zachováte oběžné prostředky společnosti a ušetříte na daních. Po zaplacení všech splátek jsou vozidla ve vašem osobním vlastnictví.