Finance

Nákupy přes Tipli

Chcete-li nakupovat co nejpohodlněji, nejvýhodněji a zároveň ušetřit co nejvíce peněz, pak nakupujte přes Tipli. Jedná se ,slevový portál kde si po kliknutí na „Tipli“ můžete zvolit buď svůj oblíbený obchod, nebo si vybrat požadované zboží v jednotlivých kategoriích. Ověřených obchodů, se kterými slevový portál spolupracuje, je více než 1530.

Jakmile se vám zobrazí, u každého z nich budete vidět aktuální slevu a termín, do kdy sleva platí. Toto nakupování je 100% bezpečné, bez jakýchkoliv poplatků a každý nákup je výhodný jak pro Tipli, tak pro zákazníka. Vybrané obchody totiž vyplácení Tipli za každý uskutečněný nákup určitou částku, o kterou se pak dělí se zákazníkem. Ten si může nechat vyplatit odměnu již od jedné koruny.

Jak postupovat?

Při nakupování přes Tipli můžete zvolit variantu nákupu ve svém oblíbeném obchodu nebo si vybírat v jednotlivých kategoriích. Zboží je na slevovém portálu Tipli přehledně uspořádáno do kategorií, kterými jsou od módy, přes elektro a PC, dovolené, domácnost a zahradu, jídlo, krásu a zdraví, služby, hobby a zábavu, maminky a děti až po zahraničí a ostatní. V každé z těchto kategorií si zvolíte podkategorii, tedy konkrétní zboží o které máte zájem a zjistíte výši slevy na nákup.

U každého obchodu jsou uvedeny aktuálně poskytované slevy a u některých můžete získat slevový kupón například na dopravu. Slevy mohou být ve výši až 70% a některé obchody poskytují zcela zdarma dopravu.

Tipli magazín

Slevový portál nabízí také svůj magazín, který obsahuje na jednom místě přehled o všech akcích, kupónech a novinkách. Najdete zde i návod na to jak nekupovat výhodně a se slevou.

Soutěž

Chcete-li kromě slevy získat ještě odměnu v podobě tabletu, pak se zapojte do soutěže. Zúčastníte se jí tak, že do ní „vložíte“ jakýkoliv internetový nákup provedený v r. 2018, maximálně pět nákupů. Váš nákup bude zařazen do slosování, které probíhá každý den v 18 hodin a do slosování je vždy vloženo 100 tabletů. Tento luxus si Tipli může dovolit díky tomu, že obchody platí Tipli provizi z každého nákupu. Denně pak v přehledu zjistíte zda jste vyhráli. Tipli vás samo zkontaktuje a domluvíte si způsob předání výhry.