Bydlení

Naučte se vybírat bytový textil do koupelny

Součástí bytového textilu jsou také ručníky a osušky určené do koupelny. Kvalitní ručníky a osušky je denně potřebné jako nezbytný doplněk domácí koupelny, stejně tak koupelen v hotelech a jiných ubytovacích zařízeních, na plovárnách, v saunách či wellnes centrech. Ve všech těchto zařízeních se můžete setkat s různými druhy, velikostmi a materiály, ze kterých jsou ručníky a osušky vyráběny.

Druhy ručníků a osušek

Nejčastěji se člověk může setkat s klasickými froté ručníky a osuškami. Froté materiál je dokonale savý a příjemný na dotek.

Dalším druhem jsou tzv. bambusové ručníky a osušky, které patří k nejluxusnějším a nejhygieničtějším výrobkům. Materiál tvoří z poloviny česaná bavlna a z poloviny bambusové vlákno. Díky tomuto složení jsou bambusové ručníky a osušky velice příjemné a hebké na omak a přinášejí požitek i nejcitlivější pokožce. Navíc mají antibakteriální a antistatické vlastnosti, které brzdí množení bakterií i bez použití chemických přísad.

Froté ručník / osuška Nela – světle zelený – Zdroj: Goldea.cz

Oba druhy ručníků a osušek jsou nabízeny v pestré paletě barev a rozměrů. Proto je velkou výhodou, že je můžete sladit s barvou koupelny a koupelnového nábytku. Při výběru ručníků a osušek na trhu se raději vyhněte nejlevnějším výrobkům, které mají nízkou gramáž, krátkou životnost a nejsou tak hebké a příjemné na dotek jako kvalitní froté či bambusové ručníky a osušky.

Pro pracovní či školní potřeby jsou určeny zvláštní ručníky, které se používají v dílnách, garážích, ve školních jídelnách a podobných zařízeních s hromadným provozem. Tyto ručníky nejsou tak kvalitní a hebké, ale mnohem rychleji schnou, což je v těchto provozech výhodou.

Proč ručníky a osušky od Goldea.cz

Jedná se o českého výrobce, který zaručuje o všech svých výrobků, kterými je především bytový textil do koupelny, vysokou kvalitu, spolehlivost a dlouhou životnost.

Výhodou e-shopu Goldea kromě jiného také patří, že veškeré zboží je na skladě, takže dodací lhůty jsou opravdu minimální. Navíc můžete k vybranému zboží obdržet zdarma i zajímavý dárek. Ručníky a osušky z e-shopu Goldea patří k tomu nejlepšímu, čímž si můžete vybavit svou koupelnu.

Více informací o ručnících se můžete dočíst i na webu kvalitni-rucnik.cz