Novinky

Navštivte prodejní výstavu obrazů, která vás vtáhne do světa moderního umění

Svět moderního umění je naprosto jedinečný tím, že zde má umělec otevřené všechny obzory své motivace a fantazie, aniž by mu někdo přidržoval štětec na konkrétních postupech, tvarech nebo barvách. Proto jsou také dlouhodobě právě kousky z moderního umění považovány za to nejhezčí, co lze na současných výstavách sehnat.

Jenže není výstava jako výstava. Mnohé se vám totiž mohou zapsat do paměti mnohem silnějším písmem, nežli je to u dalších. A pokud opravdu hledáte takovou výstavu, kde se budete cítit skvěle a opravdu si ji budete užívat, tak je tady přesně pro vás výstava moderního umění U Betlémské kaple.

Místo pro sběratele i úplné nováčky

Některá místa už předem notifikují, že jsou určena kupříkladu pro úplné nováčky, nebo zcela obráceně pro zkušené sběratele s dlouhou zkušeností a tradicí v oboru sbírání umění. Vedle toho vám Betlémská kaple přináší možnost seznámit se s uměním na úrovni úplného nováčka, i vybírat si z velkého množství parádních kousků, jako je tomu v případě zkušeného sběratele. Tato prodejní galerie obrazů vám dává neuvěřitelnou možnost seznámit se s každým tahem štětce ještě předtím, než obraz přijmete za svůj.

Aukce toho nejlepšího

Galerie obsahuje jak poměrně běžné kousky, tak i celou řadu kusů, které mohou být pro nováčky i zkušené sběratele doslova zlatým grálem. Přesně proto se také pravidelně pořádají rovnou aukce současného umění, kde můžete zkusit svoje štěstí, nebo zhodnotit svoje finance na kouscích s jistou cenou. Ať už tak či onak, v České republice je to rozhodně ojedinělá možnost, jak rozšířit sbírku moderního umění v době, kdy je umění celkově na strmém ústupu ze scény.

Aukční síň probíhá i online

Novinkou je to, že nemusíte už nutně přijít do samotné galerie, abyste mohli některé kousky z vernisáží dražit. U Betlémské kaple již totiž funguje online aukce obrazů, která vám dává možnost z pohodlí domova bojovat o novinky ve své sbírce. Ačkoliv by leckdo řekl, že je vždy mnohem lepší mít nejdříve obraz v ruce nebo jej vidět na vlastní oči, tak jsou v mnoha případech zkušení sběratelé schopni s neotřesitelnou jistotou zakoupit obraz i právě online formou.