Technologie

Potřebujete vizitky? Získat je lze jednoduše

Malý živnostník, lokální podnikatel, velká firma, nebo obchodní zástupce. To je jenom krátký výčet těch lidí, kteří se neobejdou bez vizitek. Patříte mezi ně a nevíte, jak a kde si je nechat udělat? Podívejte se na několik našich rad.

Doma to nezkoušejte

Mnoho lidí si vizitky vyrábí doma, pomocí různých programů a domácí tiskárny. Toto vám nedoporučujeme, jelikož výsledek bude vždy vypadat velmi amatérky a nezajímavě. Ideální je oslovit firmu, která nabízí profesionální tisk vizitek. Díky ní zajistíte, že tato drobná ale důležitá kartička bude mít jak určitou úroveň, tak bude mít pochopitelně také určitou kvalitu.

Lze to i z domova

Velkým kladem pro každého je rozhodně fakt, že nemusí kamkoliv chodit. Samotnou výrobu vizitky je možné zadat i z pohodlí domova. Jak na to? Ideální volbou jsou služby od Printuj.cz. Tady stačí jednoduše zadat své požadavky, odsouhlasit objednávku a nechat si požadované množství vyrobit a nechat zaslat na adresu. Volit lze například:

  • Velikost vizitky
  • Typ a kvalitu papíru
  • Doplňky jako laminace či zaoblení rohů

Pochopitelně si lze zvolit také jeden z široké škály nabízených designů. Kdo má individuální požadavky, ten může nahrát i svůj vlastní. Samozřejmostí je také fakt, že lze zvolit i to, jaké textové informace se mají na vizitkách přesně objevit.

Rychlá výroba není problém

Díky kvalitní technice není problém nechat si vyrobit vizitky opravdu rychle. A to i pokud na ně opravdu spěcháte. Výše zmíněná služba totiž mluví o možnosti dodání do 24 hodin, a to po celé České republice. Samozřejmostí je také to, že si každý může vybrat i počet kusů, které mu aktuálně schází. Nemusí se jednat jenom o desítky, nebo o stovky kusů vizitek. Nic výjimečného není ani možnost nechat si vyrobit i tisíce kusů. Pro velkou firmu je toto množství celkem běžné, jelikož kartičky rozdává doslova na každém kroku.