Novinky

Nechte si postavit plot

I když je zima v plném proudu, plot si můžete nechat postavit i nyní. Pokud si vyberete betonový plot, budete překvapeni poměrně rychlou montáží. Betonové ploty jsou velmi odolné, vydrží dlouho sloužit bez potřeby jakékoli údržby. Díky kvalitnímu betonu, ze kterého jsou ploty vyrobeny, odolávají působení povětrnostních i mechanických vlivů. Jsou vhodné pro všechny, kteří nechtějí svůj drahocenný čas trávit údržbou oplocení. Nabídnou vám okouzlující vzhled a také dokonalou ochranu vašeho soukromí.

Variabilní na přání

Betonový plot můžete mít zcela podle vašich představ, je totiž velmi variabilní. Nejprve si zvolte výšku plotu, potom vyberte dekor a barvu a nezapomeňte také na tvar zakončení plotu. Betonové ploty se skládají z jednotlivých plotových desek, které jsou zasazeny mezi betonové sloupky. Dekor vybíráte samozřejmě u sloupků i plotových dílců. K dispozici máte hned několik okrasných dekorů, mezi ty nejpopulárnější patří určitě štípaný kámen a rovněž dekor cihliček. Často používanými barvami jsou hlavně šedá, antracitová a písková. Každý si může vybrat, zda mu bude lépe vyhovovat dekor z jedné strany plotu, nebo dá přednost oboustrannému plotu.

Připadá vám betonový plot příliš jednotvárný? Můžete si jej ozvláštnit pomocí dřevěných latí ve zvolené barvě, které můžete použít k zakončení plotu nebo i mezi některé plotové dílce. Vyberte si i vy betonový plot od zkušené firmy Kulkabex, s.r.o., která se stavbou betonových plotů zabývá už řadu let a může se pochlubit spoustou spokojených klientů. Můžete zde vybírat z mnoha různých provedení, pro inspiraci je vám k dispozici také rozsáhlá galerie s ukázkami již realizovaných plotů. Nejste-li si jisti, jak bude vámi zvolená varianta plotu vypadat kolem vašeho domu, vyzkoušejte konfigurátor plotu, který naleznete on-line na stránkách www.betonoveploty.net. Stačí sem zadat zvolené parametry plotu a díky vizualizaci uvidíte, jak by plot vypadal kolem vzorového domu. Neváhejte a rozhodněte se i vy pro kvalitní, okrasný a stylový plot.