Novinky

Nejen obalové materiály nabízí firma Jarico

Firma Jarico působí na našem trhu poměrně dlouhou dobu, díky čemuž získala celou řadu tolik potřebných zkušeností. Zaměřuje se na maloobchod i velkoobchod související s obaly a obalovým materiálem, jež poskytuje širokému spektru svých zákazníků. Během své činnosti se stále rozšiřuje a v současné době nabízí také potřeby pro hygienu a čistící potřeby.

Nabídka firmy

Velké zastoupení v nabízených produktech mají potravinářské a gastro obaly, obaly pro dárky a čistící přípravky a prostředky pro úklid. Portofolio společnosti však tvoří i obaly zaměřené pro průmyslové využití, které souvisejí především s oblastí automotive.

Většina nabízeného zboží je skladem, dodání probíhá během velmi krátkého časového úseku (většinou to bývá do 48 hodin). Velkou výhodou jsou pravidelné závozy dle zákaznických potřeb a umožněna je i platba online.

  • Tipy pro vás

Každá firma nabízí svým zaměstnancům celou řadu benefitů. Patří mezi ně i nápoje zdarma. U společnosti Jarico si můžete objednat nápojové kelímky. V nabídce naleznete nápojový kelímek různých velikostí a druhů. Velmi často je zájem o kelímky plastové, objednat si však můžete i kelímky krystal tvrzené různých velikostí a tvarů, papírové kelímky bez potisku či s potiskem, ke kterým naleznete v nabídce také víčka a papírové podnosy. Velmi oblíbeným zbožím jsou také kelímky termo EPS. Také k nim lze objednat víčka. U víček se dají objednat dvě varianty – rovná či vypouklá. Kelímky jsou vhodné pro různé druhy nápojů. Lze je využít i pro drinky nebo smoothie.

Plastový kelímek v nabídce má celou řadu různých variant. Jedná se o kelímky klasické v několika velikostech, v barvě bílé nebo hnědobílé. Naleznete zde však také kelímky průhledné nebo kelímky ve tvaru šálků. Velkým pomocníkem je i zásobník na kelímky, který umožňuje jejich snadnější skladování.