Bydlení

Objevte přednosti plechových střech Comax

V minulosti se používala plechová krytina na ty nejdražší stavení (kostely, hrady, zámky aj.) a jako materiál se používalo zlato, měď atd. Vždy to byla nejkvalitnější krytina pro majetné zákzníky. Díky moderním technologiím je v současné době dostupná také široké veřejnosti. Stále ale platí, že je ideálně těsná a vyřeší bezpečně složité střešní detaily.

Velkou změnu přinesla plechová střešní krytina Comax®. Jedná se o mimořádně kvalitní krytinu od výrobce STŘECHY COMAX®, který sídlí nedaleko města Velvary. Pro odběratele je výhodou i poloha výrobního závodu, který leží nedaleko sjezdu z dálnice D8. Nově byla otevřena pobočka v Jindřichově Hradci a také v anglickém přístavním městě Bristol.

Přednosti střech Comax®

Střechy Comax® jsou určeny na většinu střech. Vynikají spoustou výjimečných vlastností, které z nich činí bezkonkurenční střešní krytinu. Samotná pokládka plechových šablon je rychlá a jednoduchá, především díky velice nízké hmotnosti. Nízká váha plechové střešní krytiny Comax®, na rozdíl od klasických krytin, minimálně zatěžuje celou střešní konstrukci.

Další výhody

Mezi další výhody střechy COMAX® patří dlouhá životnost, široká barevná škála a stálobarevnost po dobu desítek let. V neposlední řadě je to také 100% recyklovatelnost. Těchto vlastností je dosahováno díky spolupráci s mateřskou společností Metal Trade Comax a.s., která se specializuje na povrchovou úpravu plechů systémem lakování COIL COATING. Lakované plechy vykazují vysokou odolnost proti korozi, chemickým účinkům i vůči UV záření .

Sortiment střech Comax

Při stavbě rodinného domu se šikmou střechou, nebo při rekonstrukci takovéhoto objektu si můžete vybrat mezi velkoformátovými plechovými krytinami následující typy:

  • COMAX ALUKRYT®
  • COMAX TAŠKA MAXI
  • COMAX FALC
  • COMAX KLIK
  • COMAX VLNKA
  • TRAPÉZOVÉ PLECHY COMAX®
  • COMAX BOCO
  • COMAX TAŠKA MINI

Kvalita materiálu je dokládána atesty a celý výrobní proces je řízen certifikací ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001. Při nákupu střešní krytiny Comax® si můžete objednat také celou řadu doplňků, jako naříklad sněhové zachytávače, plošiny pro práce na střeše aj.