Novinky

Oblohu rozzáří dronová světelná show

Ať už plánujete rodinnou oslavu, prezentaci firmy nebo zábavu pro veřejnou akci, určitě uvítáte její zpestření. To nabízí dronová světelná show, kterou poskytuje společnost MAGIC DRONES.

Drone show jako náhrada za ohňostroj

Ohňostroj je sice nádherná podívaná, jenže u něj hrozí různá rizika. Dokonalou alternativu k němu nabízí světelná drone show. Světelná show, která vykouzlí různé formace dronů, se stane nezapomenutelným zážitkem každé oslavy. Je ideální volbou pro sportovní, hudební, kulturní, společenské, ale i soukromé akce. Mohou ji využít obce, města, společnosti, reklamní agentury i soukromé osoby.

Show zajišťují synchronizované formace dronů, které se vznášejí na obloze ve výšce až 120 metrů. Jednotlivé formace jsou viditelné i z více jak jednoho kilometru. Různé počty dronů na obloze vykouzlí předem naprogramované 3D formace – tvary, postavy, obrazce a dokonce i nápisy, číslice nebo animace. Každá show může vyprávět svůj vlastní příběh. Počet dronů je různý, záleží na tom, co mají za úkol vykreslit. Může jich být 20, 35, 50, 100, 150 nebo dokonce 200. Show je vždy předem naprogramovaná a může být slazena s hudebním doprovodem a dalšími světelnými efekty. Dá se kdykoli zopakovat a společnost je schopná zrealizovat za jeden večer i několik různých představení. Dronová show má velký potenciál vytvářet na obloze různé osvětlené snímky.

Proč právě dronová show?

Kromě originální zábavy se jedná o zelenou alternativu k ohňostroji. Je bezpečná, snižuje riziko vzniku požáru, neznečišťuje životní prostředí, je tichá a tím i ohleduplná k okolnímu životnímu prostředí, k živočichům a k citlivější části populace. Show zajišťují piloti, kteří splňují přísné podmínky pro řízení bezpilotních systémů a disponují potřebnými certifikáty. Společnost splňuje registraci u Úřadu pro civilní letectví ČR.