Novinky

Profesionální stránky? Na míru vašim potřebám!

Prezentace na internetu dnes není něčím výjimečným. Spíše naopak, pokud nemáte internetový stránky a internetový obchod, jste jedni z mála. Být vidět na internetu obvykle znamená, že se o vás lidé dozvědí a třeba si vyberou pro své nákupy právě vás. Nestačí však jen mít nějaký web nebo nějaký e-shop. Musí být vyšperkovaný, naplněný správným obsahem a všemi věcmi, které jsou pro bezproblémový chod důležitý. Rychlost, přehlednost a hlavně funkčnost jsou věci, které uživatelé ocení a stanou se z nich zákazníci, kteří se k vám budou rádi vracet. Jak tedy připravit web a e-shop, když to není vaše parketa? Obraťte se na ty, kteří tomu rozumí.

Weby a e-shopy na míru

Máte pocit, že právě vaše potřeby jsou jiné a speciální? Jen tak někdo jim neporozumí a co víc, nebude mít s vámi tu vizi a snahu upravit vše na míru, aby to vyhovovalo vám a vašim potřebám? Není tomu tak. E-shop na míru je věcí, kterou pro vás připraví firma WPDistro s naprostou samozřejmostí. Máte-li specifické požadavky, hodně zboží, mnoho podstránek, kategorií nebo třeba speciální platby nebo dopravu, není třeba se ničeho bát. Vše společně nastavíte a dokonce vám zvládnou připravit e-shopy jednoduché, složité, ale také velmi složité. Společně si projdete vaše vize a očekávání a domluvíte koncept, který se stane realitou.

SEO i napojení

Za pomoci dobrých SEO textů jsou možné hotové zázraky. Pomohou vám dosáhnout správných a vyšších výsledků ve vyhledávání. A díky tomu vás uvidí mnohem více zákazníků, což může mít vliv na obrat a zisky. E-shop wordpress je ideální pro všechny, kteří chtějí přívětivé prostředí, které šlape. Právě na této platformě můžete pohodlně provádět úpravy, které potřebujete. Dá se na něj skvěle napojit jakýkoliv systém, což společnost WPDistro rozhodně umí.