Novinky

Ochrana zdraví by měla být na prvním místě a to zejména v práci

Co pro vás znamená vaše zdraví? Zdraví máme jenom jedno a je třeba si ho vážit. Mnoho z nás je při práci pravidelně vystaveno nebezpečí, které nám může přinést velmi nepříjemná zrnění. Stačí chvilka nepozornosti, selhání techniky nebo chyba jiného člověka a neštěstí je na světě. Nejlepší prevencí jsou správné ochranné pomůcky. Mnoho lidí je nepoužívá, ale v případě nehody dokáží odvrátit nejhorší.

Jaké ochranné prostředky používat?

Každá práce má svá rizika a zejména zaměstnavatelé by měli myslet na zdraví svých zaměstnanců. Ochranné prostředky nelze pořizovat kdekoliv, nejlepší možností je zvolit uznávanou značku, která dokáže zajistit ochranné prostředky vysoké kvality. Mezi nejlepší dodavatele na trhu patří značka uvex, která je známým specialistou na ochranu zdraví při práci i při sportu.

Na svých oficiálních stránkách https://www.uvex-safety.cz/ nabízí široký sortiment ochranných prostředků od hlavy až k patě. Můžete zde pro sebe nebo své zaměstnance vybrat přesně takové ochranné prostředky, které budete potřebovat pro to, abyste byli chráněni před hlavními riziky. Ochranné prostředky uvex jsou velmi pokrokové a to jak svým vzhledem, tak i svými funkcemi. Není potřeba nosit ledajaké ochranné pomůcky, měly by být také příjemné a ergonomické, aby se s nimi dobře pracovalo. Vzhled je také důležitý, každý se cítí dobře s moderním vybavením.

V základním sortimentu najdete ochranné přilby, brýle, prostředky pro ochranu sluchu, masky na ochranu dýchacích orgánů, ochranné pracovní oděvy, ochranné rukavice, obuv a mnoho dalšího. Nabídka je skutečně velmi široká a zahrnuje například i pracovní kosmetiku. Skvělou možností, jak objevit celý sortiment a jeho výhody, je rovněž stažení některého z katalogů, které vám více přiblíží, jak se můžete při práci účinně ochránit.