Novinky

Úklidové služby rychle, profesionálně včetně úklidu kanceláří

Úklidové služby lze dnes využívat v celé řadě případů jako systémové řešení, které vám pomůže udržet pořádek tam, kde je zejména větší pohyb lidí. Typické to tak je pro kanceláře, ale také jiné prostory. Kvalitní úklidová služba dnes nabídne široké spektrum činnosti od generálního úklidu až po jednotlivé dílčí činnosti, jako je třeba voskování podlah, mytí oken nebo služby pravidelného úklidu.

Profesionální služby

V případě úklidových služeb je to často o individuální domluvě. Ta je vždy klíčová pro spokojenost zákazníka. Spolehlivá úklidová služba vám dnes může nabídnout například variantu, že k vám bude docházet stále stejný pracovník, který už dobře zná prostředí a ví, co má přesně dělat. To se týká samozřejmě pravidelného úklidu, ale můžete pochopitelně zvolit úklidové služby i jednorázově. Úklid je možný realizovat:

  • Pro menší zákazníky
  • Ve velkých prostorách

Nezáleží tedy na tom, zda jste třeba malá firma, nebo máte rozlehlé kanceláře. Domluvit se dá na všem, včetně rozsahu uklízené plochy, na vybavení interiéru, které vyžaduje čištění, na případné frekvenci při pravidelném úklidu i na potřebné technice pro úklid. Dle toho se pak dá také domluvit na výsledné ceně. Pokud využijete úklid kanceláří v Praze, tak vám nebude v rámci hlavního města účtována doprava. Neexistují také příplatky za víkendový úklid, který je ve standardní sazbě.

Rozsah služeb je široký

Kromě celkového úklidu, nabízejí úklidové firmy také konkrétní činnosti, jak jsme zmínili již v úvodu. Kromě zmiňovaného voskování podlah či mytí oken, to může být dále také mytí příslušenství u oken, jako jsou žaluzie. Nechybí možnost mytí velkých skleněných ploch, kde patří třeba výlohy, dále pak rovněž čištění koberců. Nejvyšší efektivity pro celkový úklid ale docílíte pochopitelně při pravidelném komplexním úklidu prostor.