Finance

Peníze rychle – když jsou potřeba, vyzkoušejte zástavu!

Někdy se lidé dostávají do nezáviděníhodných situací, které poté musí rychle a co možná nejlépe vyřešit. A často to musí vyřešit rychle, neodkladně, protože splatnosti, se blíží. Zázrak se obvykle nestane a vy musíte problémy řešit. Obrátit se můžete na banky, nebankovní sektory, na rodinu, přátelé, ale když všechny tyto možnosti selžou, pak je nutno začít hledat nové a další a další možnosti, které by vám mohli pomoci. Jednou z nich je zástava věcí. Samozřejmě cenných věcí, za které můžete dostat slušnou částku, která by vyřešila vaše problémy. Co však, když potřebujete vysoké částky?

Do problémů jsem se dostal sám

A můžu opravdu za všechno“ přiznává sebekriticky pan Novák. „Stačilo, abych přišel o práci, která mi zajišťovala opravdu vysoký životní standard, a byl problém. Chybou bylo, že jsem neslevil ze svých požadavků. Nejdřív jsem žil z úspor, ale ty po chvíli došly, protože jsem neřešil, kolik co stojí, jako v době, kdy jsem pracoval. Hledal jsem sice práci, ale měl jsem své podmínky. A to se jen tak někomu nelíbí. Vzal jsem si úvěr v bance, pak už přišli na řadu nebankovní sektory. Když jsem už viděl, že je zle, šel jsem za rodiči. Půjčili mi na to nejhorší, ale kamarád mi poradil „tutovku“. Prohrál jsem peníze v pokeru. Nezbývalo už takřka nic. Zachránila mě až zastavárna aut“ vysvětluje.

Není to příjemné o tom mluvit, průser jsem udělal sám. Zde mi však pomohli. Za mé zánovní auto mi půjčili až 85% částky, což bohatě stačilo na pokrytí všech mých dluhů. Všechno diskrétně, nikdo se nic nedozvěděl, mezi kamarády a známými jsem měl čistý štít. Časem jsem jim všechno řekl, dostal jsem novou práci a posléze auto zpátky vykoupil. Všechno šlo rychle, zastavárna aut Praha mi pomohly. Mohl jsem vše zaplatit a nemít dluhy a další problémy“ uzavírá pan Novák.