Finance

Pokladní systémy Dotykačka pro klidné podnikání

Podnikání se sebou nese mnohé výhody, ale také povinnosti. K těm hlavním povinnostem patří používání pokladních systémů. Ať už vlastníte menší obchod, máte zavedenou restauraci, živí vás stánkový prodej nebo cokoli jiného, můžete s důvěrou využít akční sady Dotykačky. Nabízí mnoho praktických funkcí pro malé řemeslníky i živnostníky.

Pro koho je Dotykačka vhodným řešením?

Jak již bylo uvedeno, akční sady Dotykačky se hodí jako pokladní systémy pro nejrůznější restaurace, obchody, kavárny, bary či jiné gastro provozovny. Výjimkou není ani stánkový prodej, rozmanité typy služeb, pro zkušené či začínající řemeslníky, nebo jako levné řešení malých živnostníků.

Funkce, které oceníte v každodenním provozu

Pokladní systémy Dotykačka zvládnou zpracovat tisíce účtů, položek, neomezený počet transakcí a uživatelů. Co se týče jejich ceněných funkcí, líbit se vám jistě bude např. mapa stolů, populární happy hours, take away či odtěžování ingrediencí. Jestliže máte větší množství skladových položek, uživatelů nebo třeba pokladen, určitě se vám bude hodit vzdálená správa a skladový systém.

Spokojeni jsou s pokladními systémy Dotykačka ti, kteří provozují malé a středně velké podnikání. Jde dnes o nejžádanější pokladní systém pro jeho spolehlivost, jednoduchost, rychlost z hlediska obsluhy. Má intuitivní správu produktů, kategorií a zajišťuje jednoduchou práci s účty a pokladnou.

Propojení s dalšími systémy

Dotykačka pokladní systémy hravě propojíte s účetním programem, s vaším e-shopem, kamerovým či objednávkovým systémem i s platebními terminály.

Technická podpora stále a vždy k dispozici

Stalo se vám, že jste nemohli sehnat technickou podporu u zařízení nebo systému, který používáte? Tady se vám to nestane. Technická podpora Dotykačky na tel. čísle 221 221 331 je vám k dispozici denně po 24 hodin včetně víkendů a svátků. Líbit se vám budou i snadné a do detailů propracované návody, praktická videa, to vše v ceně licencí a pravidelná školení pro zákazníky ZDARMA.