Novinky

Pořiďte si do své provozovny moderní platební terminál

V minulosti zákazníci platili pouze v hotovosti a u pokladny. Pokud spoléháte na to, že i ve vaší provozovně stačí tato možnost, zbytečně se připravíte o velké množství klientů. Doba jde stále dopředu a klienti žádají novější a pohodlnější možnosti platby. Zatímco dříve u sebe většina lidí nosila větší množství hotovosti, dnes se většina lidí spoléhá na své platební karty a na další možnosti, jak platit, třeba s pomocí chytré elektroniky.

Zajistěte zákazníkům pohodlné možnosti platby

V moderních provozovnách už nemusí zákazníci chodit až k pokladně, můžete si zajistit moderní platební terminál, který je malý a mobilní. Můžete s ním přijít až k zákazníkovi a on následně může zaplatit s pomocí karty nebo své chytré elektroniky. Vytisknete mu přímo z terminálu účet a vše je vyřízeno. Pokud máte zájem o moderní terminály s kvalitním platebním systémem, navštivte portál Dotykacka.cz.

Dotykačka je moderní pokladní systém, který má mnoho funkcí, je přehledný a vaše podnikání s ním bude mnohem jednodušší. Díky projektu Česko platí kartou ho můžete získat na 6 měsíců zcela bez poplatků za transakce. Když tato doba uplyne, platíte 0,99 % z transakce, přičemž minimální měsíční transakční poplatek činí 350 Kč. S moderním terminálem a platebním systémem si u vás zvykne nakupovat více zákazníků, kteří rádi platí bezhotovostně. Tento způsob placení je populárnější a jeho popularita poroste i do budoucna. Bezhotovostní placení je nejen pohodlné, ale i hygienické, protože lidé nepřijdou do kontaktu s fyzickými penězi. Také je bezhotovostní placení bezpečnější, nestane se vám, že byste peníze ztratili nebo obdrželi falešné bankovky. Získáte také výraznou konkurenční výhodu oproti všem, kteří moderní terminály ještě nemají.

Nové platební terminály navíc stylově vypadají, disponují operačním systémem Android, jsou zcela bezdrátové a můžete si k nim pořídit i dockovací stanici, aby se vám průběžně nabíjely. Zjistěte více informací přímo na webu dotykacka.cz