Novinky

Pořiďte si fotopast na zahradu, která odradí případné zloděje

Hledáte řešení pro zabezpečení svého domova? Jednou z možností je pořízení profesionálního kamerového systému. Pokud však za něj nechcete utrácet velké finanční částky, můžete se rozhodnout pro fotopast. 

Wi-Fi fotopast přináší hned několik výhod

Pokud bychom měli jmenovat konkrétní kvalitní fotopast na zahradu, byl by to například model FOXcam Wi-Fi. Jak lze vyčíst z jeho názvu, jedná se o fotopast s WI-Fi připojením, která s sebou přináší řadu výhod. 

Hlavní předností je přitom možnost pohodlného ovládání na dálku. Za přímé viditelnosti činí dosah fotopasti 20 metrů, což vám zpravidla umožní komfortní obsluhu i z vašeho domova. 

Abyste si mohli prohlížet jednotlivé snímky a videa a případně stahovat uložené záznamy, je třeba si do mobilního telefonu stáhnout k tomu určenou aplikaci. Její předností je bezesporu intuitivní prostředí, v němž se zorientujete během okamžiku. Navíc podporuje češtinu i slovenštinu.

Perfektní denní i noční snímky

Pojďme se nyní podrobněji zaměřit na vlastnosti, které se k této fotopasti neodmyslitelně pojí. Za zmínku stojí především špičková kvalita denních i nočních snímků. Fotopast si dále poradí i s natáčením až 180vteřinového videa. 

Fotopast dále používá hned dvě moderní technologie. Jedná se o technologii FOXraw, která zajišťuje perfektní kvalitu snímků a jejich ostrost. Užívat si můžete i velmi silný noční přísvit, o který se stará 48 výkonných LED diod. Další technologií je poté FOXmove, která zvyšuje dosah PIR čidla až na hranici 17 metrů. 

Když se k tomu všemu ještě přidají kompaktní rozměry fotopasti, není nad čím přemýšlet. Zařízení totiž snadno a pohodlně ukryjete prakticky kdekoliv na vaší zahradě. 

Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz.