Novinky

Poukaz na módu jedním slovem – Zalando

Móda se neustále mění. Je tak jen na nás, zda budeme držet krok s dobou, nebo zda náš styl zapadá vrstvou prachu. Naštěstí není nutné trávit dlouhé hodiny v nákupním centru, abyste byli styloví. Pomůže vám nákup na internetu.

Pohoda třeba z pohovky

Nakoupit si aktuální trendy a stát se tak módním guru není v dnešní době vůbec složité. Zalando dárkový poukaz umožní vám i vašim blízkým nakoupit si stylové kousky, které zkombinujete do svého jedinečného stylu. Už víte, jaké prvky budete kombinovat a do jakých barev sladíte svůj další outfit? Své módní kousky si vybírejte třeba z pohodlí své pohovky, nebo při pohodovém posezení ve večerní relaxační vaně.

Bude to hra!

Už víte, jakou barevnou kombinaci bude vyzařovat váš outfit? HM dárková karta přináší nekonečné možnosti, jak si skutečně vyhrát nejen s materiály, ale také s barvami. Víte, jaká je barva pro rok 2022? Bytovému designu i módnímu světu vládne svěží Very Peri. Modrofialová barva, která vyjadřuje nejen moudrost a nápaditost, ale také svěžest a originalitu. Ovládne tento odstín i váš šatník? Zamilujte si hravost a kreativitu, kterou s sebou přináší.

Designer look

Mít na dosah ruky tvorbu předních světových návrhářů nikdy nebylo jednodušší. Kdo si přeje vyjadřovat svou osobitost i náladu podle současné módy, má dnes možnosti, o kterých se předchozím generacím ani nesnilo. Procházejte sekci Designer a zjišťujte, zda se váš vkus shoduje s tím, co tvoří designéři z předních světových značek. Troufnete si vynést tyto originály i vy?

Milujete udržitelnost?

Móda je pro vás důležitá, ale raději, než jen užitek pro sami sebe se zaměřujete i na celkový dopad svého působení na planetu? Vybírejte z kousků, které jsou zhotoveny v souladu s udržitelnými způsoby výroby. Materiály, které pocházejí z ekologického zemědělství. Výrobní postupy zahrnující šetrnost a fair trade. I ve velkém řetězci si můžete najít svůj jedinečný kousek s vlastním příběhem. Podporujete i vy tuto iniciativu?

Doplňky tvoří osobnost

Zatímco módní kousky jsou jasným základem, teprve doplňky vytvářejí zcela osobitý rukopis, který je na první pohled čitelný. Budete si dnes přát vyzařovat sílu lva, nebo se cítíte jako líný levhart, který si prohlíží svou kořist? Dopřejte si pomocí svého oblečení vyjadřovat nejen váš styl, ale také náladu. Každý z nás je jedinečný originál, dopřejte si toto vyjádření i vy.

Business, nebo tenisky?

Váš outfit je téměř doladěn k dokonalosti. Ještě ale přeci jen něco chybí – obuv přeci dělá ten nejskvělejší rám vašemu uměleckému dílu. I zde si přitom můžete dokonale vyhrát a najít si obuv, která rozhodně nebude fádní. Budete volit klasické střihy a tvary pro business look, nebo jdete do streetu?

Pre-owned móda vás bude bavit

Měli jste v plánu si koupit originální mikinu, a najednou jste zabrouzdali do sekce pre-owned? Co to vlastně znamená? Jestliže si vyberete svůj kousek z této sekce, máte jistotu v tom, že dopřáváte další život módním kouskům a podporujete tak šetření přírodních zdrojů. Oblečení, které již patřilo někomu jinému, vám přitom udělá výbornou službu. Každý z těchto kousků byl přitom individuálně prověřen, aby bylo jasné, že se jedná o oděv, který nemá známky opotřebení nebo viditelné vady. Pre-owned sekce vás bude dokonale bavit. Kdo se vydá na lov?

Vystupte z davu

Pomocí módy se vám podaří jasně definovat svou osobnost a nehledět na úsudek druhých. Přejete si pro sebe pohodlný outfit? Nebo výstřední kousek? Móda vám umožní zcela vystoupit z davu a být jedineční.

Hurá, konečně se můžeme radovat a nakupovat všechny módní kousky z pohodlí domova. Jaký styl si dáte dnes? My už máme jasno – projdeme si všechny sekce a necháme se inspirovat.