Novinky

Práskací kapsle vytvoří z jakékoliv cigarety práskací

Pamatujete si na práskací cigarety? Není to tak dlouho, co zmizely z trhu práskací mentolové cigarety. Někteří lidé milují klasickou chuť tabáku, jiní jsou rádi, když si jí mohou kořenit jinou příchutí. Máme pro vás dobrou zprávu, práskačky jsou zpět, ne však klasické práskací cigarety, ale práskací kapsle, se kterými můžete udělat z jakýchkoliv cigaret s filtrem práskací cigarety.

Práskací kapsle nabízí Puknito, nabídne vám jak populární mentolové práskací kapsle, tak i práskací kapsle různých příchutí. Vaše cigareta může mít příchuť borůvky, melounu, coly, jahody, hroznového vína, liči, zeleného čaje a dalších příchutí.

Jak puknito funguje?

Aplikace je jednoduchá. Každá kapsle má tvar kuličky. Součástí každého balení práskacích kapslí je i dřevěná palička, která má ostrý a tupý konec. Ostrým koncem propíchnete filtr cigarety, následně do vzniklého otvoru usadíte kapsli a následně tupým koncem kapsli zatlačíte do filtru. Aplikace je jednoduchá a abyste si příchuť užili, stačí filtr stlačit, aby pukla práskací kapsle. Nemusíte ovšem k aplikaci používat jen dřevěnou paličku. Puknito nabízí také aplikátor Mr.Blast, který vám zajistí velmi rychlou aplikaci kapsle, cigarety s příchutí vám vyrobí do 5 sekund.

Používání aplikátoru si užijete. Kouření cigaret bude díky kapslím vetší zábava a také si každou cigaretu více užijete. Balení kapslí je v moderním průhledném provedení, které se snadno vejde do kapsy. Pokud už vyhlížíte svou oblíbenou příchuť, stačí si kapsle objednat na Puknito.cz a zanedlouho už můžete kouřit mentolové, ovocné nebo třeba čajové cigarety. Pokud jste práskací cigarety ještě nikdy nezkoušeli a chtěli byste si je užít, doporučujeme koupit mix příchutí, v balení kapslí budete mít mnoho příchutí a s každou cigaretou tak ochutnáte jinou příchuť. Brzy mezi nimi možná objevíte takovou příchuť, která vám bude chutnat nejvíce. Více informací i možnost objednání najdete přímo na webových stránkách Puknito.cz.