Bydlení

Kde v Praze najdete levné ubytování i trvalé bydlení?

Chystáte se do Prahy a nechcete si návštěvu proslulé evropské metropole pokazit tím, že se zbytečně přeplatíte na předraženém ubytování? Obavy nejsou na místě, protože i v hlavním městě seženete cenově dostupný nocleh. Možnost krátkodobého ubytování či trvalého bydlení za skvělé ceny nabízí známé multifunkční ubytovací zařízení Rezidence Topolová. Nachází se v klidné části Prahy 10 nedaleko hlavního nádraží a již z dálky vás upoutá svěží fasádou, za kterou si vysloužila ocenění Fasáda roku 2013.

Příjemné prostředí Rezidence Topolová vítá turisty, studenty, sezónní pracovníky a další specifické skupiny lidí, kteří hledají krátkodobé nebo dlouhodobé ubytování Praha levně. Stačí si rezervovat pokoj v některé ze tří kategorií – cenově nejdostupnější „Hostel“, o třídu vyšší „Hotel“ nebo luxusnější „Apartmán“.

Lokalita, ve které se Rezidence Topolová nachází, je klidná a nabízí kompletní občanskou vybavenost a dostupnost do centra. Autem cesta trvá přibližně 15 až 30 minut, MHD ze stanice metra Muzeum pak zhruba 20 minut.

Nedílnou součástí ubytovacího zařízení je Novellino – první autentická italská restaurace v Praze. Pochutnáte si zde na pravé římské pizze ze speciální mouky, která je typická křupavým povrchem a vláčným vnitřkem.

Rezidence Topolová je příhodné místo na pronájem bytu i pořízení vlastního bydlení. K mání jsou garsoniéry a byty o velikosti 1+1 za atraktivní ceny. Velkou výhodou pronájmu je nízká kauce ve výši jediného nájemného. Byty na prodej Praha jsou ideální pro jednotlivce a páry.

Nyní již víte, kde se v Praze ubytovat levně, a přitom bez zbytečných kompromisů. Pokud vás levné ubytování a byty v Rezidenci Topolová zaujaly, přečtěte si více informací na www.rezidencetopolova.cz.