Technologie

Elektronická cigareta moderní i zdravější

V dnešní době se již elektronická cigareta objevuje celkem běžně a vyrábí se v mnoha variantách. Její základní princip při fungování je stejný jako u cigarety klasické. Jakmile potáhnete při kouření z elektronické cigarety, začne se zahřívat vestavěné žhavicí tělísko, které teplem odpařuje páru obsahující nikotin z přiléhající patrony.

Elektronické cigarety ale nehoří, nevzniká v nich dehet, oxid uhelnatý a další škodlivé látky jako u klasické cigarety. Škodíte tedy méně sobě i svému okolí. Svoji potřebu získávat nikotin a při tom zaměstnat ruce plně uspokojíte. Můžete dodržovat uklidňující rituál, který vás uspokojí.

Elektronické cigarety

Elektronické cigarety jsou vhodné, když chcete částečně nebo zcela nahradit kouření klasických cigaret. Můžete tak ohleduplně přistupovat ke svému nekuřáckému okolí a neobtěžovat zápachem z cigaret. Stejně tak i škodlivými produkty vznikajícími hořením tabáku a papírku při kouření. Můžete také kouřit i v nekuřáckých prostorách. Klidně v letadle, restauraci či kanceláři. Pokud chcete přestat kouřit, elektronické cigarety vám pomohou překlenout přechodné období.

Proč zvolit elektronické cigarety

Odpadnou vám páchnoucí přeplněné popelníky. Vaše prsty ani zuby už nebudou zažloutlé od dehtu a už nikdy nebudete hledat svůj zapalovač. Určitě to ocení i vaše děti, partneři i vaše okolí. Budete dýchat čistší vzduch a nikdy si už nepropálíte své nové oblečení. Dělat veškeré své oblíbené činnosti můžete i s použitím elektronické cigarety. Vaši lékaři se na vás budou zase usmívat. Vaše záclony nebudou zažloutlé od dehtu a nenačichnou. Nebudete naštvaní pokaždé, když vám zase zdraží cigarety. Elektronické cigarety nepáchnou a vypadají svůdně i mužně. Budete se opět usmívat a znovu vyběhnete schody jako nic. Elektronické cigarety vám umožní ušetřit a žít zdravěji.