Novinky

Přemýšlíte nad kolimátorem? Zkuste Holosun AEMS

Kolimátor je drobné zařízení, které vám pomůže se poměrně rychle zlepšit ve střelbě. Pokud si jej chcete pořídit, pravděpodobně vás čeká výběr konkrétního modelu. Skvělou volbou je například Holosun AEMS. Pojďme se na něj podívat podrobněji.

Líbivý design, robustní konstrukce

Kolimátor na pistoli Holosun AEMS vás už na první pohled zaujme svým designem. Jeho konstrukce je poměrně robustní a skvěle odolává případnému znečištění. Kolimátor disponuje velmi praktickými krytkami, které chrání jeho optiku a vy se proto můžete pustit do střelby i v extrémních podmínkách.

Samotné konstrukci vyrobené ze slitiny AL 7075 poté vévodí poměrně malé rozměry a nízká hmotnost. Zároveň však Holosun AEMS nabízí poměrně velké pole záběru a snadno se proto používá. Použitá tlačítka jsou navíc poměrně velká, díky čemuž se kolimátor jednoduše ovládá i v rukavici. 

Kolimátor s pokročilými technologiemi

Tento kolimátor se vzhledem k použitým technologiím právem řadí do prémiové řady značky Holosun. Jeho součástí je proto například solární panel. Využívat můžete také automatické vypnutí a opětovné probuzení pohybem.

Osnova jakožto silná stránka

Osnovu kolimátoru lze přepínat mezi tečkou 2 MOA, tečkou + obrazcem 65 MOA nebo lze zvolit pouze obrazec 65 MOA.

Pokud si kolimátor správně nastavíte s ohledem na okolní podmínky, budete si moct užívat krásnou a zřetelnou osnovu. Vybrat si navíc můžete ze 12 úrovní intenzity osvětlení. Součástí jsou přitom i dvě úrovně určené pro použití v noci. 

Více informací ze světa kolimátorů najdete na www.holosun.cz.