Novinky

Prodloužený víkend? Vydejte se na útulnou retro chalupu

Někdy se stane, že si v práci vybereme volno a ukáže se nám možnost trávit prodloužený víkend doma. Byla by škoda toho nevyužít! Podívejte se na to, co můžete zažít na chalupě.

Pronajměte si chalupu

Zatímco vlastnictví chalupy připomíná okovy na noze a je to povinnost neustálé údržby, pronájem chaty je ideální způsob, jak si vyvětrat hlavu a přijít na nové myšlenky. Budete odpočívat v srdci přírody, nebo se raději vydáte někde, kde je to blízko ke kultuře? Pronájem chaty na víkend, nebo třeba na delší období, vám pomůže se zregenerovat přesně tak, jak si pro sebe přejete.

Stylovka z dob dávno minulých

Na chalupě tak zažijete přesně to, co jste kdysi pamatovali z návštěv u své babičky nebo vzdálených příbuzných – vůni dřeva, krásu velkých prostor, nebo originální prostor dřevěné roubenky na okraji obce. Zažijete tak něco, co v hotelovém komplexu nikdy nemůžete najít.

Společně trávený čas

Samozřejmě není potřeba, aby byla chalupa odstřižená od elektrické sítě, abyste si dokonale vychutnali atmosféru dávných časů. Rozhodně ale máte možnost trávit čas jiným způsobem, než na jaký jste zvyklí v domácnosti. Zabalte si s sebou deskové hry, vyprávějte si staré příběhy, nebo si s sebou vezměte oblíbené knihy a udělejte si dokonalou pohodu.

Děti budou nadšené

Dětský svět je dnes plný moderních technologií. Mnohdy ale právě nejmladším členům domácnosti uniká proces výroby potravin nebo tepla. Na chatě máte jedinečnou možnost se vydat do každého nového dne tak, abyste své děti seznámili s přírodními zákonitostmi. Vydejte se na sběr plodů, upečte si lahodné brambory na ohni, uspořádejte bojovku okolo chaty. Dovolte svým potomkům prožít to, co jste v dětství měli i vy sami. Ideálně vybírejte pronájem chaty s bazénem.

Někdy není potřeba vyrážet mimo domov daleko a na dlouhé období. Stačí prodloužený víkend a budete mít opět o čem vyprávět a z čeho se radovat. Kam to bude?