Novinky

Profesionální návrh koupelny vám ušetří peníze, starosti a čas

Před přestavbou koupelny je třeba si uvědomit, že realizace koupelen je velmi náročná. Koupelny spojují krásu a funkci tak, jak to umí jen málo míst. Ale výběr nejmodernějších materiálů nebo maximální využití půdorysu není snadné zvládnout. Stále více lidí investuje do profesionálního návrhu koupelen. Předejdou tak nákladným chybám, kterých by se pravděpodobně dopustili, kdyby se pustili do vizualizace koupelny svépomocí.

Na sofidesign.cz objevíte koupelnové designéry, kteří využijí veškerý prostor (i ten nejmenší), dodají koupelně nový šmrnc, navrhnou každý detail, od vany až po vzorek dlaždic. To jsou však jen některé výhody.

Drží se vámi zadaného rozpočtu

Návrháři koupelen znají současné náklady na výrobky a materiály i na provádění změn dispozice. Proto je dobré se hned na začátku podělit o svůj rozpočet se svým návrhářem koupelny. Mnoho majitelů domů je překvapeno cenou za přestavbu koupelny, ale když se zamyslíte nad tím, jak se všechny komponenty vejdou do relativně malého prostoru, dává relativně vysoká cena za čtvereční metr přestavby koupelny větší smysl. Je to nejsložitější místnost v domě, se složitou instalací spolu s elektrickými a prostorovými omezeními. Jakmile je stanoven konečný rozpočet, koupelnový designér ze sofidesign.cz vám může pomoci držet se ho.

Vybere a navrhne produkty, povrchové úpravy a materiály

Návrh koupelny s sebou přináší mnoho rozhodnutí. Návrháři koupelen mohou doporučit styly dvířek skříněk nebo materiály na pracovní desku, vybrat příslušenství pro umyvadlo a sprchu a promluvit si o výhodách ponechání vany nebo sprchového koutu. Mohou také nakupovat produkty a materiály, které jsou dostupné pouze pro obchod.

Dodržené termíny

Návrháři koupelen dbají na to, aby byly včas objednány a dodány správné výrobky. To je užitečné zejména u truhlářství, které často zahrnuje mnoho podrobných specifikací.