Novinky

Toužíte po vozu Tesla? Můžete si ho výhodně půjčit

Když je řeč o elektrických vozech, většina lidí ihned pomyslí na nejznámější značku z tohoto segmentu, na vozy Tesla. Staly se novým vyjádřením moderních technologií, ale také luxusu a komfortu. Nejde o žádné experimenty, ale o sofistikované a krásné technologické skvosty, které se již hojně prohání i po českých silnicích. Pokud po nich už delší dobu pokukujete a říkáte si, jaké by to bylo je zkusit řídit, můžete to realizovat.

Půjčte si vůz Tesla

Nabízí se vám výhodné tesla pujceni. Půjčovny se dnes už nezaměřují jen na vozy spalující fosilní paliva, ale stále častěji nabízí ve své nabídce špičkové elektromobily. Specialistou na vozy Tesla je půjčovna na Pujcovna-tesla.cz. Nabízí výběr hned z několika modelových řad vozů této značky. K dispozici vám je Tesla 3 Long Range, dále SUV Tesla X P100D a limuzína Tesla S P85D. Očekáváte závratně vysoké částky za půjčení? Nemusíte, vozy si můžete půjčit velmi výhodně a to už od 2200 Kč za den. Jen si představte, jak budou ostatní koukat, až se před nimi objevíte v luxusním voze značky Tesla.

Půjčení takového luxusního vozu se obzvláště hodí na různé výjimečné okamžiky. Pokud plánujete líbánky, máte narozeniny, plánujete důležitou obchodní schůzku nebo hledáte nejlepší možné auto na rande, s vozem Tesla si užijete ty nejlepší zážitky. Pokud jste elektromobil ještě neřídili, budete ohromeni tím, jak je jízda příjemná a snadná. Nemusíte čekat na zrychlení, auto reaguje na sešlápnutí plynu okamžitě, jízda je velmi dynamická. Vozidlo si může půjčit každý, kdo již dosáhl 21 let věku a má alespoň rok řidičské oprávnění. Vůz si můžete na webu zarezervovat a při předání zaplatíte kauci. Následně si můžete vůz plně užívat. Samozřejmostí je zaplacená silniční daň, dálniční známka, povinné ručení a asistenční služba. Vyberte si vůz třeba ještě dnes a dopřejte si mimořádný zážitek, který si budete chtít zopakovat.