Technologie

Prosaďte se na trhu, pomohou vám reklamní letáky, plachty a plakáty

Bez reklamy a propagace svého zboží, výrobků či služeb se na současném trhu těžko někdo prosadí. Propagační materiály všeho druhu jsou nejen poutavým tahákem pro potencionální zákazníky, ale také vypovídají mnohé o firmě nebo poskytovateli služeb.

Chcete-li si nechat vyrobit kvalitní letáky podle svého zadání, můžete se obrátit na Abc tiskárnu sídlící v Chotovinách. S jejími zkušenými grafiky projednáte svou představu a můžete se spolehnout, že výsledkem budou letáky v prvotřídní kvalitě a na míru.

Letáky

Tiskárna nabízí a realizuje levný tisk letáků přímo na základě požadavků zákazníka. Realizace tisku letáků je mimořádně rychlá a tiskárna garantuje prvotřídní kvalitu. V dnešní době se letáky stávají neodmyslitelnou součástí marketingu malých i velkých firem. Letáky propagují jak značku, tak zboží, výrobky či služby dané firmy. Upoutávají plnými barvami, kvalitním zpracováním a mimořádným grafickým dojmem. Přitom jsou letáky z Abc tiskárny neuvěřitelně levné i v případě nízkého nákladu. Pokud chcete uplatnit svůj vlastní designový návrh pro tisk letáků nebo máte zájem o větší rozměry letáků, navštivte sekci plakáty.

Reklamní plachty

Vedle letáků a plakátů vyrábí Abc tiskárna také reklamní plachty a síťoviny. Reklamní plachty jsou opatřeny oky pro uchycení na plochu, kterou může být oplocení, zeď či jiný prostor. Oka jsou na plachtě rozmístěna ve vzdálenostech 50 cm a pro pro větší odolnost vůči roztrhnutí jsou zpevněna podlepením. Na přání zákazníka lze oka aplikovat i v rozestupech po 25 cm. PVC bannery se tisknou v několika možných velikostech, kterou můžete sami navrhnout.

Plakáty

Informace o kulturních, sportovních nebo společenských událostech se většinou tisknou na plakáty. Tuto službu využívají zejména kulturní centra, kluby, pořadatelé festivalů, koncertů a jiných akcí, případně i reklamní agentury. Výroba plakátů úzce souvisí s tiskem letáků. Kvalita plakátů je zaručena moderním ofsetovým a digitálním technologiím. Plakáty jsou tištěny v různých rozměrech podle potřeb zákazníka.